1 c Alytus
Antradienis, Gruodžio 1d.
DzūkijaLaisvalaikis ir kultūra
2018 Rugpjūčio 11d.
0

„Bunda roke“ Punios šile - per 10 muzikos atlikėjų iš daugiau nei 5 šalių (RENGINIŲ PROGRAMA)

titleNuotraukų galerija

Rugpjūčio 18 dieną - „Bunda rokas“. Ketvirtus metus iš eilės Punios šile ir jo apylinkėse rengiama gyvos muzikos šventė šiemet prasidės pagarbos popiete prie partizanų bunkerio, o koncertai sulauks ypatingos muzikinės pasiūlos ir neeilinės geografijos - pasirodys per 10 įvairiausių tikro garso atlikėjų iš daugiau nei 5 šalių, o tarp jų - ir visų Lietuvos kaimynių.

Dzūkijos scenai „Bunda roke“ atstovaus šeimininkai – angliškai ir lietuviškai dainuojanti grupė „Andy Abro band“, kurios pasirodymą dovanos Alytaus bliuzo klubas. Bliuzą ir roką atliekantys muzikantai iš Alytaus, Druskininkų ir Lazdijų atliks grupės dainas iš albumo „Why Not Now“ ir ne tik.

Kitų Lietuvos atlikėjų koncertus „Bunda roke“ pristatys Alytuje, Dzūkijoje ir visoje Lietuvoje aktyviai veikiantis „Sunkiosios muzikos klubas“, vadovaujamas alytiškio Igorio Brunko. Jo ir klubo kvietimu Bundoriuose savo muzika dalinsis 3 lietuviškojo roko grupės – angliškai kuriantys „Freaky Stars“ ir lietuviškai dainuojantys „Stresas“ bei „Pekla“. Pastaroji Lietuvoje buvo pasirinkta koncertuoti drauge su buvusio „Accept“ lyderio, vokalisto Udo Dirkschneider grupe U.D.O.

Užsienio grupių pasirodymus „Bunda roke“ pristatys Alytuje sukurtas, Lietuvoje ir kitose Europos šalyse veikiantis koncertų organizatorių tinklas „Baltic Organization of Music Education, Rock and New Genres - B.O.O.M.E.R.A.N.G. - Bands Booking“ su partneriais.

Gudijai atstovaus folkroką ir folk-punk propaguojanti, savo kalba dainuojanti grupė „Dzieciuki“. Šiame oktete grojama ne tik tradiciniais roko instrumentais, tačiau ir akordeonu, bandža, lūpine armonikėle, tamburinu ir triūba.  Daugiau nei per 5-erius veiklos metus grupė taip išpopuliarėjo Lenkijoje, kad ten praleidžia kartais netgi daugiau laiko, nei gimtinėje. Nors buvo oficialiai draustas savo šalyje, tai kolektyvui nesutrukdė tapti Gudijos metų grupe ir sudalyvauti išskirtiniuose projektuose, skirtuose grupių „Pesniary“ ir „The Pogues“ kūrybai pagerbti.

„Dzieciuki“ muzikantams pasirodymas „Bunda roke“ bus ir premjera Lietuvoje.

Latvijai „Bunda roke“ atstovaus „So Lucid Electric Feel“ (SLEF), pastaruoju metu Lietuvoje populiarėjanti, angliškai dainuojanti grupė, atrinkta dalyvauti festivaliuose „Novus“, „Rumšk“ ir kt. Savo šalyje SLEF yra laimėję „Playground“ konkursą. Originalų, emocingą bliuzroką grojantis trio šiemet ne tik aktyviai koncertuos Baltijos šalyse, tačiau įrašys ir išleis savo albumą.

Albumą šiemet įrašė ir „Bunda roko“ publikai pristatys savo kalba dainuojanti Lenkijos atstovė grupė „Drah“. Ne kartą koncertavę su tokiomis lenkų legendomis, kaip „Armia“, „Dezerter“, „Drah“ muzikantai groja alternatyvųjį roką, kiek panašaus stiliaus, kokį Lietuvoje jau daug metų  atlieka „Bix“. Įdomu tai, kad 1990-aisiais susikūrę „Drah“ su „Armia“ koncertavo 1992 m., o po 20 metų, 2012-aisiais, su ta pačia lenkų garsenybe surengė ir atsikūrimo vakarą.

Europoje vienai profesionaliausių Slovakijos scenai atstovaus dainų autorius ir atlikėjas, albumo „Lonely Tree“ kūrėjas Chris Ellys, pastaraisiais metais tapęs „Head wards“, „Independent Music Award“ ir „Tootoot“ apdovanojimų laureatu. Jis surengs baigiamąjį „Bunda roko“ akustikos koncertą Rumbonyse. Atidarymo renginys vyks Punios šile su debiutuojančia „Gedimino sapno“ grupe, kuriančia tik pokario partizanų tekstais.

Į Bundorius iš daugiakalbės Šveicarijos atvyks grupė „Addicthead“, kuri ekperimentuoti ir improvizuoti geba ne tik repeticijų studijoje gimtame Frauenfelde, tačiau ir koncertuose. Muzikantai, įrašę albumus „Addicthead“ ir „Strangers 7“, groja originalią muziką, kurią lengviausia būtų apibūdinti žodžiais „pulsuojanti“, „plūduriuojanti“ ir netgi šokti verčianti psichodelika.

BUNDA ROKO RENGINIŲ PROGRAMA:

2018-08-18, šeštadienį, 14.30 val.

Prie partizanų bunkerio Punios šile - pagarbos renginys - koncertas su grupe
GEDIMINO SAPNAS (dainuojamoji poezija, akustinis rokas)
LIETUVA ir kt. NEMOKAMA.

Po renginio - ekskursija po Nemuno kilpų parką su gidu Vilmantu Dunderiu.

NEMOKAMA (registracija - [email protected])

2018-08-18, šeštadienį, 18.00 val.

Bundoriuose (Alytaus r.):

ADDICTHEAD (psychedelic, space, stoner rock) ŠVEICARIJA
ANDY ABRO BAND (blues, rock) LIETUVA
DRAH (alternative, indie rock) LENKIJA
DZIECIUKI (folk-rock, folk-punk) GUDIJA
FREAKY STARS (hard & heavy rock) LIETUVA
MOTORIZER LT (rock & roll, heavy rock) LIETUVA
PEKLA (heavy, speed rock) LIETUVA
SO LUCID ELECTRIC FEEL (blues, psychedelic, rock & roll) LATVIJA
STRESAS (rock, metal) LIETUVA
Artūras Sikorskis (ex- VYNAS) (akustika, rokas) LIETUVA

BE BILIETŲ (EKOLOGINIS MOKESTIS 1 ASM. - 5 EUR)

2018-08-19, sekmadienį, 12.00 val.

Rumbonyse (Alytaus r.):

Chris ELLYS (dainuojamoji poezija, baladės) SLOVAKIJA, etc.

NEMOKAMA

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt