0 c Alytus
Pirmadienis, Lapkričio 30d.
DzūkijaAlytaus rajonasEismasTransportas
2018 Liepos 18d.
8

Avaringoji keturšalė sankryža ties Daugais bus perdaroma į žiedinę

titleAsociatyvi iliustracijaDovilės Balčiūnaitės © Alytausgidas.lt nuotr.

Europos sąjungos (ES) fondų lėšomis Alytaus rajone ties Daugų gyvenviete keturšalė sankryža bus rekonstruojama į žiedinę – informuoja Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerija.

Kaip Alytausgidas.lt naujienų portalą informavo ministerija, darbai numatomi valstybinės reikšmės krašto kelio Nr. 128 Valkininkų g. stotis  - Daugai - Alytus 25-ame kilometre. Čia ir bus rekonstruojama keturšalė sankryža su rajoniniu keliu Nr. 1104 Daugai–Ūta.

Planuojama įrengti žiedinę sankryžą, prieš žiedinę sankryžą saugos saleles, sankryžos apšvietimą, rekonstruoti inžinerinius tinklus.

Siekiant pagerinti eismo saugą ir Lietuvos regionų pasiekiamumą, per artimiausius dvejus metus šalies keliuose iš viso bus rekonstruota 13 pavojingų sankryžų, prie krašto kelių bus nutiesta apie 12 km dviračių takų, taip pat planuojama patobulinti ir automatizuoti keliuose fiksuojamų duomenų apdorojimą.

Darbai bus atlikti įgyvendinant 15,4 mln. eurų vertės inžinerinių eismo saugos priemonių diegimo projektą, kuriam kirta daugiau kaip 11 mln. eurų Europos Sąjungos fondų investicijų.

Prie valstybinės reikšmės krašto kelių bus įrengta 30 naujų stacionarių taškinių greičio matuoklių. Greičio matuokliais fiksuojamiems duomenims sparčiau apdoroti bus tobulinamas Administracinių nusižengimų registras.

Registrą  planuojama susieti su daugiafunkce pažeidimų kontrolės sistema, automatizuoti duomenų apdorojimą ir pažeidimų protokolų išrašymą.

Nauji greičio matuokliai, kaip tikimasi, dažniau paskatins vairuotojus keliuose neviršyti leistino greičio, o pažangiai apdorojant duomenis pagreitės pažeidėjų nustatymo ir baudų už pažeidimus išieškojimo procesas.


Komentarai

8
Komentuoti
Albertas2018-07-20
Kelias iš Alytaus į Vilnių - pagrindinis ir greičiausias yra per Daugus. Jis toks turi ir išlikti, o ne dėl kelių neatsakingų vairuotojų sukurtų avarijų - daryti greičio ir patogumo apribojimus. Žiedusi manau tinka įruošti , tik lygiaverčiuose apkrovimo keliuse, o ne su keleliais į kaimą. Pilnai pritariu komentarui , kad pradžiai užtekltų ant šalutinių kelių į kaimą , prieš įvažiujant į pagrindinį įruošti " kalnelius" . arba jei taip norima padaryti gerai ir su ateitimi — siūlau darykit 2-jų lygių kelius . Negalima pabloginti visiems, dėl kelių "žioplių" ar neatsakingų vairuotojų .
Bukesnių...2018-07-19
...komentatorių paieškoti reikėtų..., karksi kol sveiki...
Valdas2018-07-19
Egle - EGle , f M BMW , SEUBE ZIEDUU , 2018-07-18
E dW AN CIECVIENO SUNKIALIO PO Z I E D U K A , būtų super šaunu, kad ir tu "užsinertum ant to, anot tavęs, šunkelio, gal liežuvį pritrumpintų durelės, tuomet mažiau karksėsi....
Jurgita2018-07-19
Labai šaunu. Kasdien tuo keliu važiuoju ir matau, kad nesvarbu daugumai nei kelio ženklinimas nei greitį ribojantys ženklai.. lekia, lenkia.. reikia žiedo būtinai ir jau seniai.
puiku2018-07-19
pagrindiniu keliu visi važiuoja žymiai viršydami greitį
EGle , f M BMW , SEUBE ZIEDUU , 2018-07-18
E dW AN CIECVIENO SUNKIALIO PO Z I E D U K A ,
To MMM2018-07-18
Kaip tu nesupranti? Gi reikia PINIGUS YSISAVINTI-PASISAVINTI..O kaip gi kitaip?
mmm2018-07-18
lo8ai kitaip nepavadinsi, del keliu nemokanciu vairuoti dabar kentes visi. ir antra kodel ziedas? taigi cia ne kaimo keliukas koks kad stabdyti visiems eisma ir kiek ten is tu daugu sukanciu yra? ikalkit savo labai megstamus kalnelius visiems issukantiems is salutinio, tai tikrai neislys i pagrindini po ratai niekam nestabde o jei nestabde leks tai tikrai pajaus kad kazkur isvaziavo.
traffix.lt