0 c Alytus
Pirmadienis, Lapkričio 30d.
AlytusLaisvalaikis ir kultūraVideoreportažai
2018 Liepos 18d.
0

Parke prie rašytojo muziejaus apsigyveno Audringis, Bangpūtys, Eglė, Gintarė, Migluonėlė ir Žilvinėlis

titleNuotraukų galerijaŠių metų simpoziume iš knygų puslapių į skulptūrų parką Alytuje persikėlė tokie A. Matučio sukurti veikėjai, kaip Audringis, Bangpūtys, Eglė, Gintarė, Migluonėlė, Žilvinėlis ir kiti

13 šalių menininkai jau prisidėjo Anzelmo Matučio skulptūrų parko. Alytiškio medžio drožėjo Kęstučio Benediko iniciatyva į Dzūkijos sostinę susirinkę menininkai iš Lietuvos ir užsienio rašytojo sukurtus herojus iš knygos puslapių perkelia į gyvenimą, o visa gyvoji galerija apsigyvena parke prie A. Matučio muziejaus jo paties vardo gatvėje.  

Šiemet parke radosi ir darbas, kurį sukūrė Pietų Amerikos atstovė, dar anksčiau Alytuje drožė ir Japonijos kūrėjas.

„Visi darbai – vertingi ir lygiaverčiai“, - pagausėjusį parką įvertino ketvirtus metus iš eilės A. Matučio kūrybos animatorių simpoziume dalyvavęs alytiškis Artūras Zienka. Renginyje kūrė ir pastaraisiais metais Alytaus Kalėdų eglute ir naujamete puošyba besirūpinanti kaunietė Jolanta Šmitienė. Ji simpoziume debiutavo kaip skulptorė.

Šių metų simpoziume iš knygų į parką persikėlė tokie A. Matučio sukurti veikėjai, kaip Audringis, Bangpūtys, Eglė, Gintarė, Migluonėlė,  Žilvinėlis ir kiti.

Pasak K. Benediko, penktasis simpoziumas Alytuje planuojamas 2020-ųjų vasarą, tiesa, nedidelės apimties renginys galbūt vyks ir 2019 m.

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt