5 c Alytus
Antradienis, Lapkričio 24d.
AlytusLaisvalaikis ir kultūraJaunimasŠvietimas
2018 Liepos 18d.
0

Mokyklos kieme pastatyta dengta lauko scena

titleŠi scena bus prie mokyklos Jaunimo gatvėje naudojama mokinių formaliam ir neformaliam ugdymuiAlytausgidas.lt nuotr.

Alytaus „Sakalėlio“ pradinė mokykla džiaugiasi lauko scena, kurią pastatė ir dovanojo mokyklos tarybos pirmininkas Edvardas Bielskis. Ši scena bus naudojama mokinių formaliam ir neformaliam ugdymui.

„Apie tokio tipo scenos įrengimą mokykla galvojo jau seniai, nes trūko erdvės, kurioje būtų galima organizuoti renginius. Džiaugiamės, kad E. Bielskis ėmėsi iniciatyvos ir labai greitai, savo lėšomis, įrengė šią lauko sceną, o mums beliko ją nusidažyti,“ – teigia Alytaus „Sakalėlio“ pradinės mokyklos direktorė Virginija Vitunskaitė.

Mokykla jau keletą metų turėjo vieną sceną su lauko bibliotekėle, kuri vaikams labai patinka, tačiau ji - be stogo ir lietingomis dienomis ja nebuvo galima.

Manoma, kad nauja medinė scena su stogu pasitarnaus ne tik mokyklos bendruomenės organizuojamiems  renginiams, bet ir kaip lauko klasė, kurioje mokiniai kartu su mokytoja gryname ore, atsinešę pagalvėles ar čiužinukus, galės mokytis, žaisti žaidimus bei diskutuoti įvairiomis temomis.

Tikimasi, kad tokios pamokos dar labiau skatins mokinius  domėtis mokomąja medžiaga ir supančia aplinka, leis pamėgti  atradimais ir įdomiais užsiėmimais paremtą mokymosi procesą,  įkvėps kūrybiškumo ir paįvairins mokykloje leidžiamą laiką.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt