14 c Alytus
Trečiadienis, Rugpjūčio 21d.
DzūkijaKrepšinis
2018 Liepos 17d.
1

LKL 2018-2019 metų sezono licencija išduota ir „Dzūkijai“

titleTarp 9 licencijuotų LKL komandų pateko ir Alytaus „Dzūkija“, praėjusiame sezone kaip tik finišavusi priešpaskutinėje, 9-oje vietojeAlytausgidas.lt nuotr.

Lietuvos krepšinio lyga (LKL) išdavė licencijas būsimojo čempionato dalyviams. Tarp 9-ių licencijuotų komandų pateko ir Alytaus „Dzūkija“, praėjusiame sezone kaip tik finišavusi priešpaskutinėje, 9-oje vietoje.

10 kartų nugalėjusi pasiekusi ir 26 kartus pralaimėjusi „Dzūkija” 2 pergalėmis aplenkė paskutinėje pozicijoje likusį Birštono ir Prienų „Vytautą“. Pastarasis privalėjo iškristi iš LKL, tačiau sportiniu keliu į čempionatą turėjusi patekti Šakių „Vyčio“ komanda neišsprendė namų arenos reikalavimų ir taip Vytauto Šeškaus auklėtinius išsaugojo aukščiausioje lygoje.

Prieš keletą sezonų „Dzūkija“ taip pat finišavo paskutinėje vietoje, LKL liko tik dėl to, kad Nacionalinę krepšinio lygą (NKL) laimėjusi Marijampolės „Sūvuva“ nepasistatė LKL reikalavimų atitinkančios arenos.

Be „Dzūkijos“ ir „Vytauto“, kuris nuo naujo sezono planuoja susigrąžinti „Prienų“ pavadinimą, LKL licenzijos išduotos Kauno „Žalgiriui“, Vilniaus „Rytui“, Klaipėdos „Neptūnui“, Panevėžio „Lietkabeliui“, „Šiauliams“, Pasvalio „Pieno žvaigždėms“ ir Utenos „Juventusui“.

Licencijos kol kas negavo 8-oje LKL vietoje baigęs Kėdainių „Nevėžis“, kuris turi nepadengtų įsiskolinimų žaidėjams.  „Nevėžis“ nėra vienintelis įsiskolinimų turintis klubas, savo įsipareigojimus yra išpildę ne visi lygos nariai, tačiau likusieji yra pasiekę susitarimus dėl skolų gražinimo grafikų“, - pranešė LKL atstovai, priminę ir 60 tūkst. eurų skolą, kurios dar neišmokėjo „Vytautas“.

Komandų licencijavimo metu LKL sulaukė krepšinio agentų kreipimųsi dėl klubų įsiskolinimų žaidėjams, tačiau lyga nesiėmė nagrinėti ginčų ir kvietė juos spręsti remiantis sutartimis tarp ekipų ir žaidėjų bei jų agentų.

Naujasis 2018-2019 m. LKL sezonas prasidės rugsėjo 22 dieną ir baigis anksčiau. Reguliariųjų varžybų sezonas liks toks pat, tačiau trumpės atkrintamųjų etapas - ketvirtfinaliai ir pusfinaliai bus žaidžiami iki 2, o finalas – iki 3 pergalių. Reguliariojo čempionato pabaiga planuojama 2019 m. gegužės 4 d., o pirmoji finalų diena - gegužės 21-oji.

Priklausantys „Dzūkijai“ prieš naująjį sezoną nurodomi 5 buvę pagrindinės sudėties žaidėjai – Paulius Danisevičius, Dominykas Domarkas, Jegor Gontarev, Mindaugas Sušinskas ir Gediminas Žalalis.


Komentarai

1
augustinas2018-07-31
Tai ar sugebės bažnitkaimis surinkti komandą kuri sugebėtų pabėgti iš paskutinės vietos?
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • J. JONUŠKOS ATMINIMO TURNYRAS
  • Baltijos keliu
  • Koncertas ALYTAUS ROKO PANORAMA