1 c Alytus
Sekmadienis, Lapkričio 29d.
AlytusVerslasŠvietimas
2018 Liepos 17d.
0

Maisto gamybos mokymo centrą „Maxima“ steigia ir Alytuje (ATNAUJINTA)

titleAlytuje ir dar 8-iuose Lietuvos miestuose „Maxima” steigia maisto gamybos praktinio mokymo centrus, kuriuose patyrę ir profesionalūs tinklo darbuotojai mokys reikiamos kvalifikacijos ir praktinių įgūdžių neturinčius asmenis. Naujų darbuotojų ugdymui ir jų kvalifikacijos kėlimui kasmet bus investuojama iki pusės milijono eurų

Šią vasarą „Maxima“  informavo, kad steigia maisto gamybos mokymo centrus, kurie veiks 8-iuose Lietuvos miestuose. Pasiteiravus, kodėl toks centras negalėtų veikti ir Alytuje, prekybos tinklo atstovai pripažino, kad Dzūkijos sostinė iš šio sąrašo „iškrito“ per klaidą.

Naujausiame minėto prekybos tinklo pranešime jau informuojama, kad steigia ne 8, o 9 maisto gamybos praktinio mokymo centrus, kur reikiamos kvalifikacijos ar praktinių įgūdžių neturintys asmenys galės mokytis virėjo, kulinaro ir konditerio, mėsininko amato bei pradėti naują profesinį kelią ir Alytuje.

Alytuje ir dar 8-iuose Lietuvos miestuose „Maxima” steigia maisto gamybos praktinio mokymo centrus, kuriuose patyrę ir profesionalūs tinklo darbuotojai mokys reikiamos kvalifikacijos ir praktinių įgūdžių neturinčius asmenis. Naujų darbuotojų ugdymui ir jų kvalifikacijos kėlimui kasmet bus investuojama iki pusės milijono eurų.

Bendrovės organizuojama maisto gamybos praktinio mokymo programa truks 2 mėnesius, per kuriuos bus mokamasi ir susipažįstama nuo bendrųjų žinių, kaip naudotis maisto gamybos cechuose esančia įranga,  sandėliavimo, gamybos procesų ir kitomis funkcijomis iki konkrečių maisto ruošos būdų ir receptūrų.

Tikimasi, kad įvertinę pradinius naujokų gebėjimus profesionalūs tinklo darbuotojai suteiks trūkstamų žinių, padės tobulinti įgūdžius nuosekliai skirdami vis sudėtingesnes užduotis ir dalindamiesi patarimais, kaip pasiekti geriausių rezultatų.

„Maximos“ maisto gamybos mokymo centrai veiks Alytuje, Druskininkuose, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Rokiškyje, Šiauliuose, Utenoje ir Vilniuje. Vienu metu juose galės mokytis apie 80 žmonių. Mokymų programoje gali dalyvauti visi pilnametystės sulaukę asmenys.

Prekybos centro atstovų teigimu, šiuo metu Alytuje, Druskininkuose, Elektrėnuose, Kaune, Klaipėdoje, Ukmergėje, Utenoje, Varėnoje, Vilniuje veikiančios profesinės mokyklos, kurios ruošia kvalifikuotus maisto gamybos specialistus, darbo rinkos poreikio neužpildo. Alytaus profesinio rengimo centras rengia konditerio ir virėjo specialistus, tačiau kaip sėkmingai surenka pilną kursą ir kiek turi studijas baigiančiųjų – kol kas neinformavo.

ATNAUJINTA

Kaip Alytausgidas.lt naujienų portalą informavo prekybos tinklas, mokomasis centras Alytuje veiks „Maximos“ parduotuvėje, esančioje  adresu Santaikos g. 34G.

 


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt