1 c Alytus
Sekmadienis, Lapkričio 29d.
Alytaus rajonasLaisvalaikis ir kultūraTransportas
2018 Liepos 17d.
0

Į Onines Punioje penktadienį galima nuvykti nemokamai

titleNuotraukų galerija17-ąjį kartą vyksiančioje šventėje, kuri vyks prie piliakalnio, koncertuos: kapelos „Laumena“, „Punelė“, „Nemunėlis“, šokėjų ansamblis iš Alytaus „Miestelėnai“, grupės „Dreams“, „Thundertale“ ir „2 Donatai“. Alytaus rajono savivaldybė dovanoja kelionę į Oninių šventę

Alytaus rajone Punioje tradiciškai švenčiama Oninių – Šviežios duonelės – šventė. Alytaus rajono savivaldybė kviečia Alytaus miesto gyventojus atvykti į renginį nemokamai. Punios svečiai kviečiami užlipti ir ant vieno gražiausio bei didžiausio piliakalnio Lietuvoje, dar vadinamo Margio kalnu, ir pasigrožėti atsiveriančia panorama –  Nemuno juosta ir Punios šilu.

Šviežios duonelės švente vadinamos Oninės Alytaus rajone Punios kaime kasmet sulaukia vis daugiau svečių.

Seniūnijos renginys išaugo į didelę, tūkstančius žmonių sukviečiančią šventę, kurioje pristatomos tradicijos, sveikinamos Onos.

Punios seniūnijos organizuojamos Oninės šiemet bus švenčiamos pernktadienį, liepos 20 dieną.

17-ąjį kartą vyksiančioje šventėje, kuri vyks prie piliakalnio, koncertuos: kapelos „Laumena“, „Punelė“, „Nemunėlis“, šokėjų ansamblis iš Alytaus „Miestelėnai“, grupės „Dreams“, „Thundertale“ ir „2 Donatai“.

Alytaus rajono savivaldybė dovanoja kelionę į Oninių šventę. Norintys vykti į Punią registruojami el. p. [email protected] arba telefonu (8 315) 55 544.

Į Punią išvykstama liepos 20 d.  18.30 val. nuo viešbučio „Šolena“, grįžimas atgal į Alytų  planuojamas po šventinio fejerverko – 23.30 val. Veš UAB „Multivanas“ autobusas.

Alytaus rajono savivaldybės informacija

 

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt