4 c Alytus
Šeštadienis, Gruodžio 5d.
AlytusSportasFutbolas
2018 Liepos 16d.
0

Pergalingame Alytaus stadione kovos ir Lietuvos atstovės UEFA čempionių lygoje (TVARKARAŠTIS)

titleNuotraukų galerija

Alytaus stadionas, anksčiau naudotas daugiausia Lietuvos futbolo pirmenybėms bei įvairių amžiaus grupių jaunimo Europos varžybų atrankoms, 2018-aisiais gyvena bene aktyviausius metus.

Šiemet priėmusi senojo kontinento merginų čempionato dalyvius Birutės g. 5 aikštė sudomino ir Lietuvos klubus. Taip jau sutapo, kad abu Alytuje ne tik sužaidė, bet ir laimėjo pirmuosius UEFA Europos lygos mačus. FIFA pasauliniame reitinge vos 126 vietą užimančios Lietuvos ekipos Dzūkijos sostinėje įveikė tiek 87-os, tiek 18-os šalies atstovus – Kipro ir Velso, o rugpjūtį Alytaus futbolo sirgalių laukia ir UEFA čempionių lygos kovos.

Iš 6 atrankos rungtynių Alytuje vyks 5, o šalies atstovės, atrankos grupės šeimininkės Šiaulių „Gintros-Universiteto“ futbolininkės, visus susitikimus žais Dzūkijos sostinėje. Vos viena grupės kova, tarp Farerų salų ir Suomijos, vyks ne Alytuje, o Marijampolėje.

Rugpjūčio 7, 10 ir 13 dienomis „Gintra-Universitetas“ Alytuje priims FIFA pasaulinio moterų reitingo 30-osios pagal pajėgumą šalies – Suomijos – komandą Espo „Honką“, 74-oje vietoje esančios Bulgarijos atstoves Sofijos NSA ir 81-ąją poziciją užimančių Farerų salų Eidžio „EBS/Skala“.

Kadangi Lietuvos moterų futbolas minėtame reitinge užima kol kas 97-ąją vietą, visos varžovės „Gintros-Universiteto“ merginoms taps nemenku iššūkiu. Tiesa, lietuvaitės atrankos grupę laimėjo praėjusiame sezone, po to 16-finalyje įveikė 18-os reitingo šalies Šveicarijos atstoves ir 8-finalyje susitiko ir garbingai kovojo su garsiosios ispanų „Barcelona“ žaidėjomis, panašu, kad „pastumdėlių“ dalia šeimininkių artimiausioje atrankoje nelaukia.

„Bilietai į atrankos varžybas – jau platinami, kiekvienas įsigysiantis bilietą taps oficialiu Lietuvos moterų futbolo rėmėju bei naujos futbolo istorijos dalimi. Parodykime Europai, kad lietuviai myli futbolą ir kartu užpildykime Alytaus stadiono tribūnas!“, - miesto ir viso Dzūkijos krašto futbolo gerbėjus kviečia „Gintra-Universitetas“.

Europos čempionių lygos atrankos turnyro rungtynių Alytuje tvarkaraštis:

Rugpjūčio 7 d., antradienį,

13 val. „NSA Sofia“ (Bulgarija) - „EBS/Skala“ (Farerų salos);

18 val. „Gintra-Universitetas“ - FC „Honka“ (Suomija)

Rugpjūčio 10 d., penktadienį –

 13 val. FC „Honka“ (Suomija) - „NSA Sofia“ (Bulgarija);

18 val. „Gintra-Universitetas“ - „EBS/Skala“ (Farerų salos)

Rugpjūčio 13 d., pirmadienį –

18 val. „NSA Sofia“ (Bulgarija) – „Gintra-Universitetas"

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt