1 c Alytus
Penktadienis, Gruodžio 4d.
ĮdomuVerslasPolitika
2018 Liepos 16d.
0

Tarp daugiausia uždirbusio 751 europarlamentaro Alytaus sporto komandų rėmėjas - antras

titleEuroparlamentaras A. Guoga – pagal pajamas Europos parlamente – antras tarp 751 nario ir atsilieka tik nuo R. Soru iš Italijos, uždirbusio pusantro milijono eurų daugiau

Alytaus rajone dalį vaikystės praleidęs, Dzūkijos sostinės futbolo, krepšinio komandas pastaraisiais sezonais rėmęs europarlamentaras Antanas Guoga per kadenciją uždirbo tiek, kad galėtų būti vadinamas Europos parlamento pajamų vicečempionu.

Kaip rodo „Transparency international“ tyrimas, Europos liaudies partijos (krikščionių demokratų) frakcijai priklausantis europarlamentaras A. Guoga – pagal pajamas Europos parlamente – antras tarp 751 nario ir atsilieka tik nuo Renato Soru iš Italijos, uždirbusio pusantro milijono eurų daugiau.

Tyrimo duomenimis, gautais iš politikų pajamų deklaracijų, nuo kadencijos pradžios 2014 metais A. Guoga iš išorinių veiklų uždirbo nuo 1,36 iki 1,43 mln. eurų.

Nustatyta, kad A. Guoga iš viso užsiima 16 veiklų ir pagal jų skaičių su Kay Swinburne iš Jungtinės Karalystės pirmauja tarp europarlamentarų.
Pajamų deklaracijoje nurodyta, kad A. Guoga užsiima virtualiųjų valiutų žetonų platinimo (ICO) projektais, yra „Global Cannabis Applications Corp“, „Kredito unijos“,  NTSG, „Sportclothes“, „TR Holdings“ ir kitų įmonių akcininkas, dalininkas.

A. Guoga per metus uždirba beveik 3 mln. eurų.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt