9 c Alytus
Šeštadienis, Rugsėjo 19d.
112NelaimėsTransportas
2018 Liepos 16d.
1

Susidūrė BMW, VW ir „Toyota“, jos vairuotojas - sužeistas

titleNuotraukų galerijaDėl avarijos buvo sustabdytas eismas kelyje Leipalingis - DruskininkaiAlytaus apskrities VPK nuotraukos

Kelyje Leipalingis-Druskininkai-Seirijai dėl įvykusios avarijos buvo sustabdytas eismas.

Kaip Alytausgidas.lt patikslino Alytaus apskrities policijos komisariatas, susidūrė 3 transporto priemonės - BMW, „Toyota“ ir VW.
Pirminiais duomenimis, „Toyota" vairuotojas buvo sužeistas.

ATNAUJINTA

Patikslintomis žiniomis, avarija įvyko kelio Druskininkai-Leipalingis-Seirijai 10-ame kilometre.

Vyras (g. 1995 m.), vairuodamas automobilį „VW Transporter", neatsižvelgė į oro sąlygas (smarkiai lijo), nepasirinko saugaus važiavimo greičio, lenkdamas tą pačia kryptimi važiuojantį automobilį „Toyota Celica", vairuojamą vyro (g. 1978 m.), nepabaigė manevro dėl priešpriešiais atvažiuojančio automobilio, todėl grįždamas atgal į eismo juostą, iš kurios pradėjo lenkimą, kliudė ta pačia kryptimi važiuojantį „Toyota Celica automobilį.

Nuo smūgio „Toyota" išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir atsitrenkė į priešpriešiais atvažiuojantį BMW automobilį, kurį vairavo vyras (g. 1975 m.).

Eismo įvykio metu nukentėjo „Toyota" vairuotojas, įtariami šonkaulių lūžiai ir vidinis kraujavimas.

Dėl sužalojimų vairuotojas paguldytas į Druskininkų ligoninę.

 

Fotogalerija


Komentarai

1
Komentuoti
Dona2018-07-16
Iš to ką matėm pravažiuodami ... (mus nuo Druskininkų pusės aplenkė policijos ekipažas su garso signalu ir švyturėliais ties Snow rena). Kai privažiavome Veršius- netikėjau kad apsieita be aukų iš to ką pamačiau. Žmonės, būkime atidesni, ypač kai tokia kelio danga- šilta ir šlapia- juk tai čiuožykla...o dar tas prastas matomumas lyjant...
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Rudens lygė