-2 c Alytus
Antradienis, Gruodžio 1d.
DzūkijaLazdijaiLaisvalaikis ir kultūra
2018 Liepos 16d.
0

Dzūkijoje koncertuos JAV ansamblis „Wings of Dixie“

title

Į Dzūkiją užsuks Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) karinių oro pajėgų Europoje ansamblis „Wings of Dixie“.

Į Lietuvą kolektyvą pakvietė JAV ambasada Lietuvoje, talkinama „Arts Libera international“ agentūros koncertą surengs ir Lazdijuose - liepos 20 d. kultūros centro kiemelyje.

„Wings of Dixie“ - bene vienintelis tokio pobūdžio ansamblis, atstovaujantis JAV karinėms oro pajėgoms Europoje, jau daugiau nei dešimtmetį puikiu muzikavimu džiugina savo gerbėjus.

Grupėje groja - vadovas viršila Tim Stombaugh (perkusija), vrš. Rebecca Collins (klarnetas, saksofonas, vokalas), vyr. seržtantas Alex Nikiforoff (gitara), vyr. seržamntas Adam Porter (bosas), štabo seržantas Ben Huseby (trombonas, gitara, vokalas), štabo seržantas Will McCrary (trimitas, armonikėlė, vokalas) ir laivūnas Linda Casul (vokalas).

„Wings of Dixie“- spalvingas ir ekspresyvus ansamblis, kuris kiekvieną savo pasirodymą apibūdina vienu žodžiu „Americana”. Jų koncertinė programa apima platų amerikietiškos muzikos spektrą, nuo seno tradicinio džiazo ir bliuzo iki klasikinių pop/roko hitų. Vizito metu Lietuvoje ansamblio muzikantai ne tik koncertuos, bet ir praves meistriškumo pamokas bei dalyvaus kūrybinėse dirbtuvėse su muzikuojančiu jaunimu, rengs bendrus koncertus-susitikimus su senjorais.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt