16 c Alytus
Pirmadienis, Gegužės 25d.
Krepšinis
2018 Liepos 16d.
0

Iškovoti Europos bronzą ir bilietą į aukščiausią divizioną Lietuvai padėjo Alytaus krepšinio auklėtinė

titleNuotraukų galerijaBuvusi Alytaus SRC komandos žaidėja G. Šegždaitė bronzinėse Lietuvos rungtynėse pelnė 7 tašk. Rezultatyviausius susitikimus Europos U-20 čempionate puolėja sužaidė prieš Ukrainą, Izraelį ir Angliją, o pusfinalyje su Bulgarija įmetė 9 taškus

Pergale FIBA Europos U-20 B diviziono čempionate finišavo Lietuva ir iškovojo bronzą, o su ja – ir kelialapį į A divizioną. Kovoje dėl šio trofėjaus lietuvaitės 53:48 nugalėjo šeimininkę Rumuniją.

Lietuvių skriaudikė pusfinalyje Baltarusija finale nusileido čempionėmis tapusioms čekėms ir pelnė sidabrą.

Buvusi Alytaus SRC komandos žaidėja Gabija Šegždaitė bronzinėse Lietuvos rungtynėse pelnė 7 tašk. (8 atkovoti kamuoliai). Rezultatyviausius susitikimus Europos U-20 čempionate puolėja sužaidė prieš Ukrainą (12 tašk., 6 atk. kam.), Izraelį (10 tašk., 11 atk. kam.) ir Angliją (10 tašk., 5 atk. kam.), o pusfinalyje su Baltarusija įmetė 9 taškus.

Trečioji vieta ir bilietas į aukščiausiąjį divizioną G. Šegždaitei - tarsi simbolinė dovana prieš artėjantį 18-ąjį gimtadienį, tiesa, švesti  nebus kada. Liepos 20-ąją, Gabijos  gimimo dieną, ji bus jau Latvijoje ir su Lietuvos U-18 pradės kovas dėl Baltijos taurės bei pasirengimą savo bendraamžių rinktinės dalyvavimui FIBA Europos U-18 B diviziono čempionate rugpjūčio 3-12 dienomis Austrijoje.

Jeigu pateks į galutinį rinktinės dvyliktuką, Lietuvai pirmenybėse Austrijoje atstovaus ir dar dvi buvusios Alytaus SRC komandos žaidėjos Kristina Masionytė ir Saulė Mikelionytė. Šiuo metu jos pluša treniruočių stovykloje Druskininkuose ir prisidėjo prie dviejų U-18 rinktinės pergalių prieš Baltarusijos U-17.

Austrijos Güssingo, Fürstenfeldo ir Oberwarto miesteliuose Lietuvos U-18 rinktinė, kurios gretose darbuojasi ir Alytaus „Dzūkijos“ krepšinio komandos kineziterapeutas Andrius Aukštakalnis, Europos pirmenybių B grupėje susitiks su Graikija, Albanija, Šveicarija, Izraeliu, sieks patekti į kitą etapą ir, sekdamos U-20 rinktinės pavyzdžiu, laimėti medalius bei kelialapį į A divizioną.

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt