6 c Alytus
Trečiadienis, Lapkričio 25d.
Laisvalaikis ir kultūraĮdomu
2018 Liepos 15d.
0

Dzūkijos muzikantų grupė „Andy Abro band“ koncertuos Latvijoje ir festivalyje Nemuno kilpų parke

titleLenkijoje užsirekomendavusi grupė „Andy Abro band“ šįkart pasuks į kitą Baltijos pusę. Paskutinę vasaros dieną surengs pirmąjį pasirodymą Latvijoje

„Andy Anro band“ - Alytaus ir Dzūkijos muzikantų grupė anksčiau sėkmingai dalyvavo Lenkijoje didžiausio bliuzo festivalio „Suwalki blues“ grupių konkurse, jame užėmė 5-ąją vietą ir Lietuvai renginyje atstovavo trejus metus iš eilės.

„Why not now?“, - klausiama debiutiniame grupės albume, o „Andy Abro band“, nors šiemet ir nepakviesta į Alytaus miesto šventę, rengiasi artimiausiems koncertams Lietuvoje ir ne tik.

Savos kūrybos bliuzo, roko stiliaus muziką „Andy Abro band“ pristatys Nemuno kilpų parko apylinkėse rupjūčio 18 dieną vyksiančiame „Bunda roke“, o vasarą pabaigs koncertu užsienyje.

Lenkijoje užsirekomendavusi grupė šįkart pasuks į kitą Baltijos pusę. Paskutinę vasaros dieną surengs pirmąjį pasirodymą Latvijoje – koncertuos viename garsiausių šios šalies tikro garso muzikos klubų „Fountaine palace“ Liepojoje.

Artėjančio Alytaus roko 50-mečio istorijoje „Andy Abro band“ kol kas nuveikė ne tiek, kiek jos lyderis Andy Abro (sceninis Andriaus Abromavičiaus vardas), su įvairiais kolektyvais grojantis jau 30 metų, tačiau veiklų grupė yra numačiusi - nuo rudens su „3A studija“ rengti savo ir kolegų, Alytaus bliuzo klubo koncertus.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt