17 c Alytus
Pirmadienis, Rugpjūčio 26d.
Krepšinis
2018 Liepos 14d.
0

V. Kariniauskas lieka su čempionais, kartu žais ir buvęs „Alytaus“ krepšininkas

titleNuotraukų galerijaRumunijos aukščiausios krepšinio lygos čempionas V. Kariniauskas

Alytiškis krepšininkas Vaidas Kariniauskas tęs karjerą Rumunijos čempionų ekpoje CSM iš Oridėjos. Mieste, kur šiuo metu vyksta FIBA Europos moterų U-20 B diviziono čempionatas, dėmesio netrūksta ir vyrų krepšiniui.

CSM klubas paskelbė, kad pratęsė kontraktą su V. Kariniausku. „Jis „sprogo“, pradėjo mėgautis krepšiniu ir mesti iš žaidimo. Jis visiems parodė, kad  gali būti tikras lyderis, kūrėjas, o taip pat ir metikas“, - po auksu pasibaigusių pirmenybių alytiškiui dėkojo CSM, kuriame krepšininkas pademonstraavo ypatingą savo progresą metant iš tolimos distancijos.

Nauja sutartis su žaidėju galios 2018-1919 m.  V. Kariniauskas Rumunijoje  toliau rungtyniaus vienoje komandoje su buvusiu „Alytaus“ komandos žaidėju Artūru Valeika.

Artimiausiame sezone lietuviai Rumunijos čempionų komandia padės ne tik vietos čempionate, tačiau ir FIBA čempionų lygos atrankos turnyre. Pirmame etape CSM susitiks su KauhajokiO (Suomija) „Karhu Basket“, o pergalės atveju antrą žingsnį kelialapio link žengs rungtynėse prieš kitos poros nugalėtoją. Minėtoje poroje susitiks „Šiauliai“  ir Sofijos (Bulgarija) „Levski Lukoil“.

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Vidurnakčio eitynės