-1 c Alytus
Antradienis, Gruodžio 1d.
JaunimasŠvietimas
2018 Liepos 15d.
0

„Nemunaičio stovyklos“ dalyviai žvalgė Nemuno pilis

titleNuotraukų galerija„Nemunaičio stovyklos“ pamainos „O man geriausia - Lietuvoj!" dalyviai vyko į kelionę, kurios metu žvalgė istorines Lietuvos pilis. Aplankytas Jurbarko dvaras, Kauno pilis, Panemunės pilis, Raudonės pilis, Raudondvaris, Seredžius, susipažinta su Lietuvos istorija, besiribojusia su ta pačia upe – Nemunu, kuri teka ir pro Nemunaitį

„O man geriausia - Lietuvoj!", - džiaugiasi „Nemunaičio stovykla“, kurios antros pamainos dalyviai, dalinai parėmus Alytaus miesto savivaldybei, išvyko į kelionę, o jos metu žvalgė istorines Lietuvos pilis.

Aplankytas Jurbarko dvaras, Kauno pilis, Panemunės pilis, Raudonės pilis, Raudondvaris, Seredžius, susipažinta su Lietuvos istorija, besiribojusia su ta pačia upe – Nemunu, kuri teka ir pro Nemunaitį.

„Antrosios pamainos stovyklautojų Nemunaityje iki liepos 18-osios dar laukia dainų ir šokių užsiėmimai,  vaidinimų vakaras, žygis prie didžiausio  Dzūkijos akmens ir gėlo vandens šaltinio“, - pristato stovyklos projektų vadovė Bernadeta Bartkevičienė, trečiosios pamainos ir stovyklos „Mūsų vasara - sportas, sveikata ir juokas“ dalyvių Nemunaityje lauksianti nuo rugpjūčio 1 dienos.

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt