9 c Alytus
Šeštadienis, Rugsėjo 19d.
EismasTransportas
2018 Liepos 13d.
2

Ieškomi „Toyota“ automobilio ir „Kawasaki“ motociklo avarijos liudininkai

titleIkiteisminio tyrimo metu nustatyta, kad priešais automobilį „Toyota Corolla verso“ važiavo krovininis automobilis, kurio modelis ir valstybiniai numeriai nėra žinomi. Krovininio automobilio vairuotojas gali turėti reikšmingos informacijos tyrimuiAlytaus apskrities VPK nuotr.

Alytuje, naujojoje (Verslo ir Naujosios g.) sankryžoje, automobilis „Toyota Corolla verso“, vairuojamas moters (g. 1991 m.), sukdamas į kairę pusę, nepraleido pagrindiniu keliu važiuojančio motociklo „Kawasaki“, kurį vairavo vyras (g. 1972 m.) ir su juo susidūrė. Šio liepos  9-osios ryto eismo įvykio metu nukentėjo motociklo vairuotojas, jis dėl patirtų sužalojimų paguldytas į Alytaus apskrities Stasio Kudirkos ligoninę.

Ikiteisminio tyrimo metu nustatyta, kad priešais automobilį „Toyota Corolla verso“ važiavo krovininis automobilis, kurio modelis ir valstybiniai numeriai nėra žinomi. Krovininio automobilio vairuotojas gali turėti reikšmingos informacijos tyrimui.

Krovinio automobilio vairuotojas ir asmenys, matę eismo įvykio aplinkybes ar galintys suteikti kitos vertingos informacijos, prašomi pranešti Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnams tel. + 370 700 65724, el. p. [email protected] arba bendruoju pagalbos tel. 112.

 


Komentarai

2
Komentuoti
Tu2018-07-14
Tu ne stukacius, tu debilas.
mmm2018-07-13
jei ir maciau as gi nestukacius ( pagal dabar priimtas normas) jei paskundi kur stato masinas neleistinose vietose tai visi pirstais uzbado kaip stukaciu, o kad tos auto realiai trukdo tai dzin, tai tikrai neskusiu ka maciau....
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Rudens lygė