3 c Alytus
Penktadienis, Gruodžio 4d.
AlytusDruskininkaiĮdomu
2018 Liepos 13d.
2

Prie Druskininkų suksis trys pušelės, ar naujus miesto vartus turės ir Alytus – dar neaišku

titlePrie Druskininkų kurorto sumontuoti nauji kurorto „vartai“ - svečius pasitinka stilizuotas herbas - trys pušelės su auksinėmis karūnomis. Jos turėtų suktis aplink savo ašį, todėl keliaujantys jas pastebės bet kuriuo paros metuAlytausgidas.lt nuotr.

Žiedinėje sankryžoje prie Druskininkų kurorto sumontuoti nauji kurorto „vartai“ - svečius pasitinka stilizuotas herbas.

Kaip ir kurorto savivaldybės ženkle, tai - trys pušelės su auksinėmis karūnomis. Jos turėtų suktis aplink savo ašį, todėl keliaujantys jas pastebės bet kuriuo paros metu.

Kiek tiksliai atsiėjo žiedinės sankryžos ir ženklo pastatymo darbai – kol kas dar neskelbiama, tačiau neoficialiomis Alytausgidas.lt žiniomis, tai kainavo 54 tūkstančius eurų, o viso projekto vertė - 300 tūkst.

Kiek kainuos naujojo Alytaus ženklo „Alytus-Myliu“ įprasminimas ir apskritai, ar jis bus įgyvendinamas – spręs miesto savivaldybė.

Gyventojai savo nuomonę jau išsakė apklausoje, jos duomenys nebuvo vieši, tačiau bus paskelbti po liepos antroje pusėje.


Komentarai

2
Komentuoti
Jonas2018-07-16
Ką druskininkai turi dabar,tai alytus per 20 metų to nepasieks.Apie žaidimų aikšteles žemės neišlygintos, ką daro iki galo nebaigia.Druskininkų meras kiekvieną dieną apvažiuoja miestą ir pamato visus trūkumus.Druskininkuose suoliukai kas 100 metrų,žolę kas 2 savaites pjauna ar didelė ar maža,vienu žodžiu švara ir tvarka visam mieste.Taigi Alytui belieka laukti naujo mėro.
cha cha2018-07-13
Alytaus pusgalviai tik griauti viską moka. Neva tai baisius sovietinius miesto riboženklius nugriovė, o naujų nesugeba pastatyti. Miestą žymi tik paprastos metalinės lentelės, kurios žymi ir dviejų sodybų kaimus. Šlovė "Alytaus piliečiams" su mentu priešakyje.
traffix.lt