0 c Alytus
Antradienis, Gruodžio 1d.
Alytaus rajonasLaisvalaikis ir kultūra
2018 Liepos 12d.
0

Dainų šventėje dalyvavusiems kolektyvams ir jų vadovams - padėka

titleDainų šventėje dalyvavusių kolektyvų vadovams meras padėkojo ir pasidžiaugė katu su jais Valstybės dieną dalyvavęs bendroje eisenoje

Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas padėkojo Lietuvos šimtmečio dainų šventėje „Vardan tos…“ dalyvavusių rajono kolektyvų vadovams. Pasak jo, rajonui atstovauta atsakingai, oriai ir gražiai.

Lietuvos nepriklausomos valstybės atkūrimo šimtmečiui skirtoje jubiliejinėje dvidešimtojoje Dainų šventėje dalyvavo devyni Alytaus rajono kolektyvai, kuriems vadovauja septyni vadovai. Alytaus rajono savivaldybės meras A. Vrubliauskas padėkojo jiems už atstovavimą rajonui, darbą ruošiant kolektyvus pasirodymui, mokant vaikus ir suaugusius šokti, dainuoti, groti. 

„Tikras kultūros žmogus yra tas žmogus, kuris neskaičiuoja savo asmeninio laiko, kai reikia repetuoti, kai reikia atstovauti rajonui. O tai jūs darote labai atsakingai. Dainų šventėje buvote orūs ir gražūs, atstovaudami mūsų kraštą ir pristatydami tradicijas. Džiaugiamės, kad jus turime, jums – didžiausia pagarba, ačiū“, – dėkojo A. Vrubliauskas Dainų šventėje dalyvavusių kolektyvų vadovams ir pasidžiaugė katu su jais Valstybės dieną dalyvavęs bendroje eisenoje.

Meras rajono kolektyvų vadovams įteikė Lietuvos nacionalinio kultūros centro ir Lietuvos šimtmečio dainų šventės „Vardan tos...“ medalius ir padėkas bei savivaldybės atminimo dovanėles. Medalis ir padėka įteikti ir rajono merui A. Vrubliauskui.

Dainų šventėje iš viso dalyvavo 147 Alytaus rajono šokėjai, dainininkai ir jų vadovai. Alytaus rajono savivaldybei atstovavo Kultūros centro Butrimonių skyriaus folkloro ansambliai „Žolynai“ – vadovė Dalia Jusienė, „Dėdės ir dėdienės“ – vadovė Laima Kalinauskienė, Krokialaukio skyriaus folkloro ansamblis „Rūta“ – vadovė Regina Zabitienė, liaudiškos muzikos kapela „Pivašiūnai“, Pivašiūnų gimnazijos vaikų ir jaunimo kapela „Griežliukė“ – vadovas Algirdas Glovickis, Daugų Vlado Mirono gimnazijos jaunių choras – muzikos mokytoja Daiva Laniauskienė, Butrimonių skyriaus jaunių liaudiškų šokių grupė „Gojelis“ – vadovė Živilė Patinskaitė, Krokialaukio skyriaus Santaikos kultūros namų vyresniųjų liaudiškų šokių grupė „Narpulis“ ir Miroslavo skyriaus pagyvenusiųjų liaudiškų šokių grupė „Svirtis“ – vadovė Rasa Janeliūnienė.

Alytaus rajono Dainų šventės dalyviams padėjo šventės koordinatorės Alytaus rajono kultūros centro vyr. specialistė Daiva Bagdonienė ir savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto vyr. specialistė Jurgita Osinskienė.

Už pagalbą atminimo dovanėlėmis padėkojo ir Alytaus rajono kultūros centro direktorei Eglei Sereičikienei bei kultūrinės veiklos vadybininkei Ramunei Žėkaitei. Susitikime su Dainų šventėje dalyvavusių Alytaus rajono kolektyvių vadovais dalyvavo vicemeras Arvydas Balčiūnas, savivaldybės administracijos direktorė Jolanta Kručkauskaitė.

Alytaus rajono savivaldybės informacija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt