-2 c Alytus
Antradienis, Gruodžio 1d.
AlytusLaisvalaikis ir kultūraĮdomu
2018 Liepos 12d.
1

AKKC organizacijai vėl diriguos chorų specialistas

titleAKKC direktorės vietą laimėjo K. Aleksandravičiūtė. Kaip ir ankstesnis centro vadovas V. Simanauskas, naujoji direktorė – chormeisterė

Alytaus kultūros ir komunikacijos centras (AKKC), veikiantis buvusiuose Alytaus medvilnės kultūros rūmuose Pramonės g. 1B, renginius, projektus taip pat rengiantis kitose Dzūkijos sostinės, regiono vietose, turės naują vadovę.

AKKC direktoriaus konkurse dalyvavo 5 kandidatai.

Konkursą laimėjo Klaudija Aleksandravičiūtė. Kaip ir ankstesnis centro vadovas Vidas Simanauskas, naujoji direktorė – chormeisterė.

Iki laimėdama vadovės vietą K. Aleksandravičiūtė dirbo AKKC kamerinio choro „Varsa“ chormeistere - choro meno vadovo ir dirigento V. Simanausko padėjėja.

AKKC direktoriaus konkursas, po to kai iš pareigų po tarnybinio skandalo su buvusia pavaduotoja, dabartine centro projektų koordinatore Daiva Andruškevičiene, praėjusių metų rugpjūtį atsistatydino ilgametis įstaigos vadovas V. Simanauskas, buvo skelbiamas ne kartą. 

Ankstesnėje atrankoje turėjo dalyvauti 3 pretendentai, iš jų dalyvavo 2, o pralaimėjusi Daiva Bagdonienė konkursą apskundė teismui ir šią bylą laimėjo. Vėliau tai sąlygojo, kad tuomet  konkursą laimėjusi Eglė Patinskaitė-Žiuraitienė, taip pat chorinio dirigavimo specialistė, eiti AKKC direktorės pareigų net nepradėjo.


Komentarai

1
Komentuoti
Alytus2018-07-12
Kas turejo laimet, tas ir laimejo
traffix.lt