1 c Alytus
Ketvirtadienis, Lapkričio 26d.
DzūkijaAlytusAlytaus rajonasLaisvalaikis ir kultūraĮdomu
2018 Liepos 12d.
0

Turizmo žaidimas „Surink Lietuvą“ šalį kviečia surinkti iš lopinėlių

titleNuotraukų galerijaAlytaus miestas didžiuojasi aukščiausiu Lietuvoje pėsčiųjų ir dviračių tiltu (aukštis 38,1 m), Alytaus rajonas – iš Amerikos atplukdyta Kurnėnų mokykla ir stebuklingu Pivašiūnų Švč. mergelės Marijos paveikslu

Daugeliui Lietuva dar yra neatrastas kraštas, bet jis turi ką papasakoti, parodyti ar padegustuoti. Kiekvienas magnetas tai - lyg atskira skirtingų miestų istorija. Alytus, jeigu remsimės naujuoju jo ženklu – mylintis ir laukiantis visų. Sakoma, kad ir miesto vardas atsirado iš kunigaikščio Alytos ir vaidilutės Mirgrausėlės meilės istorijos.

Alytaus miestas didžiuojasi aukščiausiu Lietuvoje pėsčiųjų ir dviračių tiltu (aukštis  38,1 m), Alytaus rajonas – iš Amerikos atplukdyta Kurnėnų mokykla ir stebuklingu Pivašiūnų Švč. mergelės Marijos paveikslu, dovanojančiu paguodą ir viltį. O kur dar gamtos grožis, kuris kviečia kiekvieną atvykti.

Liepos 12 d. startuoja projektas, sujungęs visas 60 savivaldybių, „Surink Lietuvą“, kurio esmė Lietuvos atkurtosios valstybės 100-mečio proga, paskatinti žmones ne tik keliauti po savo kraštą, tačiau ir pažinti kiekvieną jo lopinėlį. Koks viso to tikslas? Kiekviename aplankytame krašte gausi puikią galimybę įsigyti to krašto formos magnetuką, surinkus visas 60 dalių - sujungti jas į vieną visumą - Lietuvos žemėlapį!

„Tai pirmas tokio pobūdžio projektas, apjungęs visą Lietuvą. Neabejojame, kad jis prisidės prie vietinio turizmo aukso amžiaus, juk kelionės po savo šalį ir atradimai regionuose yra tikras magnetas turistams!“, – projektą palaiko laikina Turizmo departamento vadovė Indrė Trakimaitė-Šeškuvienė.

Laukia 60 įdomiausių pasakojimų, potyrių ir nuotykių. Šias istorijas taip pat galėsime išgirsti per radiją „Extra FM“, kuri kiekvieną savaitę pakvies aplankyti ir susipažinti vis su nauju rajonu. Dar vienas mūsų projekto partneris – vežėjas „Kautra“, kuris skatins keliauti po Lietuvą suteikdamas nuolaidas.  Šis projektas, inicijuotas Ukmergės turizmo ir verslo informacijos centro, apjungė visą Lietuvą –  60 savivaldybių. Žemėlapio (kuris kol kas išleistas 1 tūkst. tiražu) kūrimas užtruko 9 mėnesius, buvo rinkta informacija iš visos Lietuvos, bendradarbiauta su turizmo informacijos centrais, muziejais, bibliotekomis, regioniniais parkais ir kitomis įstaigomis. Kiekviena informacija atskirai ištyrinėta ieškant patraukliausio būdo ją pavaizduoti, tokiame mažame plotelyje.   Daugiau informacijos apie nuolaidas kelionėms po Lietuvą, projekto eigą, bei įspūdžius galite rasti ČIA.

 

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt