0 c Alytus
Penktadienis, Gruodžio 4d.
AlytusEismasJaunimasŠvietimas
2018 Liepos 11d.
0

Per gatvę bėgusiems vaikams – pareigūnės pamokėlė

titleVairuotojai pastebėjo vaikus ir sustojo jų praleisti. Tarp tokių, kurie sustojo, buvo ir policijos pareigūnė. Asmeninį automobilį „Opel" vairavusi policininkė neliko abejinga vaikų daromiems kelių eismo taisyklių pažeidimams. Ji pasikvietė mažamečius ir paaiškino, kokie pavojai ir galimos nelaimės tyko kelyjeAlytausgidas.lt skaitytojo nuotr.

Vasarą atostogaujantys vaikai neretai bėga per kelią, kur pakliūva, o juos pastebėti vairuotojams sunku, ypatingai, jeigu matomumą riboja pakelėse pastatyti automobiliai.

Trečiadienio pavakarę 3 mažamečiai perbėgo Jurgiškių gatvę. Dar 2 berniukai liko kitoje gatvės pusėje. Jie tai pat mėgino skubėti pas draugus, tačiau vienas jų krito važiuojamojoje dalyje.

Laimei, vairuotojai pastebėjo vaikus ir sustojo jų praleisti. Tarp tokių, kurie sustojo, buvo ir policijos pareigūnė. Asmeninį automobilį „Opel" vairavusi policininkė neliko abejinga vaikų daromiems kelių eismo taisyklių pažeidimams. Ji pasikvietė mažamečius ir paaiškino, kokie pavojai ir galimos nelaimės tyko kelyje. Laimei, šįsyk niekas nenukentėjo, o vaikams pareigūnės „pamokėlė“ gatvėje turėtų praversti.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt