0 c Alytus
Sekmadienis, Lapkričio 29d.
SportasFutbolas
2018 Liepos 10d.
0

Buvęs dainaviškis L. Čerkauskas: „UEFA Europos lygos rungtynes žaisti Alytuje - puiku"

titleNuotraukų galerijaAlytaus miestas puikiai pažįstamas šiemet startinėje „Stumbro“ sudėtyje rungtyniaujančiam gynėjui L. Čerkauskui (nuotraukoje - kairėje). Dar praėjusiame sezone jis vilkėjo Alytaus DFK „Dainavos“ marškinėlius ir buvo vienas ekipos lyderių.

Lietuvos futbolo taurės laimėtojų Kauno „Stumbro“ futbolininkų ketvirtadienį Alytaus stadione laukia svarbiausias išbandymas klubo istorijoje – debiutinės rungtynės UEFA Europos lygoje su garsiuoju Kipro klubu Limasolio „Apollon“.

Kipro vicečempionai nuolat žaidžia UEFA Europos lygos grupių etape, o savo šalies čempionate kovoja tik dėl aukščiausių pozicijų. „Apollon“ taps pajėgiausiu futbolo klubu kada nors žaidusiu rungtynes Alytaus miesto stadione.

Alytaus miestas puikiai pažįstamas šiemet startinėje „Stumbro“ sudėtyje rungtyniaujančiam gynėjui Lukui Čerkauskui. Dar praėjusiame sezone jis vilkėjo Alytaus DFK „Dainavos“ marškinėlius ir buvo vienas ekipos lyderių.

- Lukai, UEFA Europos lygos startas - jau šį ketvirtadienį. Ar jaučiatės tam pasirengę?

- Pagaliau. Visi su nekantrumu laukiame šios dvikovos. Tiek komanda, tiek aš esame pasiruošę. Bandysime parodyti save iš geriausios pusės ir labai tikiuosi, kad nenusileisime garsiam varžovui.

- Ką žinai apie „Apollon“?

- Tai - viena iš geriausių Kipro komandų. Praėjusiame sezone jie užėmė antrąją vietą savo čempionate ir tik keliais taškais nusileido Čempionų lygoje žaidžiančiam „Apoel". Tai viską pasako. Žinome, kad tai aukšto lygio varžovas, turintis labai gero lygio futbolininkus.

- Varžovai kiekvienais metais prasibrauna į UEFA Europos lygos grupių turnyrą. Ar tai negąsdina?

- Kuo stipresnis varžovas – tuo smagiau. Juk ne kiekvieną dieną gali varžytis su tokiais varžovais. Tai puikus šansas patikrinti savo tikrąjį pajėgumą ir galimybes.

- „Stumbras“ šiuo metu žaidžia geriausią atkarpą per visą klubo istoriją. A lygoje per pastarąsias šešerias rungtynes iškovotos net penkios pergalės, tame tarpe ir prieš „Žalgirį“ bei „Trakus“. Esate įgavę optimalią formą?

- Manau, tokios serijos priežastis yra nuoseklus darbas treniruotėse, motyvacija, pagarba komandos draugams ir noras tobulėti. Turime visas sąlygas siekti rezultatų. Tikiuosi, pavyks išlaikyti gerą sportinę formą ir Lietuvos čempionate užlipti ant prizininkų pakylos. Esame pasirengę naujam iššūkiui, tikiu, kad tokia forma gali tapti raktu į teigiamą rezultatą ir Europos lygoje.

- Praėjusiame sezone atstovavai DFK „Dainavai“. Alytus tau – ypatingas miestas?

- Taip, Alytus pernai buvo tapęs mano namais, todėl šiame mieste jaučiuosi puikiai. Čia žaisti UEFA Europos lygos rungtynes bus puiku!

- Alytuje futbolas labai mėgstamas, tikiesi gausaus vietinių žiūrovų palaikymo?

- Man po užklupusių negandų praėjęs sezonas Alytuje buvo puikus, kaip geras atspirties taškas. Pavyko atsigauti, pajusti žaidimo ritmą ir už tai esu labai dėkingas Dzūkijos klubui. Naudodamasis proga noriu visus Alytaus futbolo gerbėjus ir miesto svečius pakviesti į stadioną. Mes kovosime už Lietuvą ir mums labai reikalingas palaikymas šioje sunkioje kovoje su galingu varžovu.

Kalbėjosi Paulius Jakelis

UEFA Europos lygos rungtynės tarp Kauno „Stumbro“ ir Limasolio „Apollon“ Alytaus miesto stadione - ketvirtadienį, liepos 12 d., pradžia - 20 val.

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt