7 c Alytus
Trečiadienis, Lapkričio 25d.
SportasFutbolas
2018 Liepos 6d.
0

Lietuvos futbolo taurės savininko ir Kipro vicečempiono dvikova - Alytaus stadione

titleFutbolo sirgaliai Alytuje domisi ne tik vietos komanda, palaiko ir kitus Lietuvos atstovus, žaidžiančius miesto stadione Sauliaus Čirbos nuotr.

Alytaus miesto stadionas, nors jo veja ir išgyvena ne geriausius laikus, panašu, tampa vis svarbesniu Lietuvos futbolui. Be vietos komandos DFK „Dainava“ varžybų Dzūkijos stadione rungtyniausia ir kitos šalies ekipos, nacionalinės ekipos.  

Pavasarį Alytaus stadione rungtyniavo Europos WU-17 finalinio etapo turnyro rinktinės, liepą pirmas Europos lygos rungtynes su  varžovais iš Didžiosios Britanijos sužaidė ir laimėjo FK „Trakai“, rugpjūtį Europos čempionių lygos varžoves Alytuje priims „Gintra-Universitetas“ ir tai - dar ne viskas.

Liepą Alytaus miesto stadione savo namų rungtynes Europos lygos turnyre sužais ir Lietuvos futbolo taurės laimėtojas, buvęs alytiškio futbolininko Luko Baranausko klubas „Stumbras“.

Liepos 12 d. ant Birutės g. 5 vejos prieš „Stumbro“ internacionalą išbėgs Kipro vicečempionas Limasolio „Apollon”, UEFA Europos lygoje pernai metęs iššūkį Aberdyno (Škotija) FC „Aberdeeno“ (nugalėjo bendru rezultatu 3:2), taip pat įveikęs Belcio (Moldova) FC „Zaria“ (5:1), Herningo (Danija) „Midtjylland“ (4:3).

Patekęs į grupių etapą „Apollon“ pernai žaidė  su Londono (Anglija) „Everton“ (2:2 ir 0:3), Bergamo (Italija) „Atalanta” (1:1 ir 1:3) bei Liono (Prancūzija) „Olympique“ (1:1 ir 0:4).

Lietuvių varžovas artimiausią ketvirtadienį Alytuje atrodo daugiau nei grėsmingas, tačiau „Stumbras” per savo istoriją yra aukščiausioje trečioje vietoje šalies aukščiausios lygos turnyro lentelėje, atsilieka tik nuo Marijampolės „Sūduvos“, Vilniaus „Žalgirio” (įveikė 1:0), lenkia „Trakus” (1:0) ir likusias komandas.

Bilietai į rungtynes - nuo 5 Eur - pigesni nei į „Trakų“ ir „Druids“ dvikovą (buvo nuo 8,5 Eur).

UEFA Europos lygos rungtynės tarp Kauno „Stumbro“ ir Limasolio „Apollon“ Alytaus miesto stadione - ketvirtadienį, liepos 12 d., pradžia - 20 val.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt