12 c Alytus
Penktadienis, Liepos 10d.
AlytusĮdomu
2018 Liepos 8d.
0

100-mečio žinia: Alytuje gyvena ne tik šimtamečiai, tačiau ir 110 metų laukiantis vyras

titleNeseniai mirė 104-erių alytiškė, tačiau 100-mečių Alytaus mieste dar yra, jie gyvena I Alytuje, Dainavos, Putinų ir Vidzgirio mikrorajonuose Asociatyvi Alytausgidas.lt iliustracija

Nors vidutinė gyvenimo trukmė pastaraisiais metais Alytuje - apie 75-erius metus (vyrų – apie 69, moterų – per 80), mieste gyvena ne vienas atkurtosios Lietuvos valstybės 100-mečio bendraamžių.

Šimtamečių šiuo metu Dzūkijos sostinėje yra ir ne vienas. Lygiai 100 – poniai Anastazijai, tokios pat sukakties laukia ponia Ana.

 Arti 100-mečio - keturi 99-mečiai alytiškiai – ponas Julius Albinas, taip pat ponios Monika, Veronika ir Vladzė.

Garbaus amžiaus miestelėnei Elenai sukako 101-eri, šio gimtadienio laukia ponia Uršulė, o 102-ejų metų gimtadienį ką tik minėjo vyriausias I Alytaus gyventojas ponas Martynas. Dar vyresnė, 104-erių metų alytiškė, Marijona nuo šių metų jau ilsisi Klevų gatvės kapinėse.

Šiuo metu pats vyriausias Dzūkijos sostinės gyventojas - 109-erių Mykolas.

Ponas Mykolas yra registruotas Antano Jonyno gatvėje ir jeigu sulauks 110-ojo gimtadienio, ši ypatinga data bus rugsėjį.

102-ąjį gimtadienį pirmalytiškis Martynas mini liepos pradžioje.

  101-erių ponia Uršulė iš Jurgiškių g. galės sulaukti lapkritį, Elena iš Jaunimo gatvės tokį gimtadienį minėjo balandį, o to paties amžiaus Elena iš Vingio gatvės šiemet iškeliavo Anapilin.

100 metų gegužę sukako poniai Anastazijai iš Šaltinių gatvės, viso amžiaus ribos gruodį galės sulaukti ponia Ana iš Statybininkų g. Net keturiems alytiškiams garbingas 100-metis artėja: sausį gimusiai Monikai iš Vingio g., birželį giumusiam Juliui Albinui iš Kalniškės g., spalį gimusiai Veronikai iš Suvalkų g. ir  gruodį pasaulį išvydusiai Vladzei iš Maironio g.

Šiuo metu vyriausiu gyventoju Lietuvoje laikomas 111-os palangiškis ir 115-os vilnietė, pasaulyje pastaraisiais metais vyriausi buvo 117-mečiai gyventojai.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt