7 c Alytus
Sekmadienis, Lapkričio 17d.
Laisvalaikis ir kultūraĮdomu
2018 Liepos 6d.
0

Suvalkų bliuzo festivalyje koncertuos ir garsusis roko barzdočius iš „ZZ Top“

title

Su Alytumi susigiminiavusiame Suvalkų mieste prasidėjo Lenkijoje didžiausias bliuzo muzikos festivalis.

Kaip sako trejus metus Suvalkų festivalyje su savo grupe koncertavęs Alytaus miesto kultūros premijos laureatas Andrius Abromavičius, šiemet jį labiausiai domina garsios roko grupės „ZZ Top“ gitaristo ir vokalisto, legendinio roko barzdočiaus William Frederick Gibbons (Billy F. Gibbons) pasirodymas su grupe „Supersonic blues machine“. 

Pasak „Suwalki blues“ meno vadovo Bogdan Topolski, kviesti pačius „ZZ Top“ nepakaktų festivalio biudžeto, o maestro Gibbons su grupe atsirado labai netikėtai, siekiant pakeisti kitą scenos žvaigždę, negalėjusią dalyvauti šių metų programoje. Dar viena permaina šiųmečiuose Suvalkų bliuzuose – žmogus „orkestras“ Johnny B Beast iš Latvijos vietoje dėl šeiminių neatvyksiančio „Alpha Stomp“ (Mike Anderson) iš Australijos.

Festivalio organizatorius B. Topolski labiausiai didžiuojasi ne pirmus metus kviesto, o šiemet koncertuoti sutikusio Eric Burdon ir „The Animals“ dalyvavimu. Iš viso iki liepos 8-osios vidurnakčio Suvalkuose bliuzo, roko, folkroko ir akustinės muzikos gerbėjų nemokamai lauks atlikėjai dvejose scenose centrinėje Suvalkų Gegužės 3-iosios aikštėje, šeši klubai ir  daug tikro garso. Dar viena tradicija Suvalkuose – festivalio atminimo lentelių atidarymas gatvėje Chłodna. Vienuoliktojo festivalio proga muzikos alėją papildė ir bliuzo muzikanto skulptūra, kurią sukūrė Janusz Tałuć.

„Suvalkų bliuzo“ festivalio programa

Liepos 6-8 d. Suvalkuose (Lenkija)

Liepos 6 d., penktadienį:

Bliuzo pusryčiai (nemokamas įėjimas)
12:00 – 14:00 YOKATTA BROTHERS ir An Diaz (Prancūzija/Argentina) klube „Piwiarnia“
12:00 – 14:00 MOSCOW BEATBALLS (Rusija) klube „Rozmarino“
12:00 – 14:00 TEKSASY (Lenkija) bravore „Północny“
12:00 – 14:00 PARANOJA HOTEL (Lenkija) klube „Black komin“
12:00 – 14:00 BELKIN & JUTAS DUO (Lietuva) „Open Suwalszczyzna“ bare
12:00 – 14:00 BENA & RADVANYI (Slovakija) bare „Suwalski“

Papildomi dienos koncertai (nemokamai)
14:30 – 15:30 BLUESMASZYNA (Lenkija) scena prie Chłodna g. 2
16:30 – 18:00 „Mazda MX5“ automobilių sąskrydis
17:00 – 18:00 BLUES SZWAGIERS (Lenkija) scena prie Chłodna g. 2
16:00 – 17:00 ART BLUES BAND (Lenkija) scena prie M. Konopnickos aikštės
17:30 – 18:30 PIANO BLUES BAND (Lenkija), scena prie M. Konopnickos a.
19:00 – 21:00 OPENBLUES – atvira scena prie M. Konopnickos a.

Pagrindiniai koncertai (nemokamai)
19:00 – 19:50 LITHUANIAN BLUES ORCHESTRA (Lietuva) scena Gegužės 3-iosios konstitucijos parke
20:00 – 21:00 NUNO MINDELIS (Brazilija) scena prie Rotušės
21:10 – 21:20 Festivalio atidarymas - scena Gegužės 3-iosios konstitucijos parke
21:30 – 22:30 SOUTHERN AVENUE (JAV) scena Gegužės 3-iosios konstitucijos parke
22:40 ERIC BURDON & THE ANIMALS (Anglija/JAV) scena prie Rotušės

Naktiniai klubiniai koncertai (mokami)
24.00 YOKATTA BROTHERS – „Piwiarnia“
MOSCOW BEATBALLS  - „Rozmarino“
TEKSASY – „Północny“
PARANOJA HOTEL  - „Black komin“
BELKIN & JUTAS DUO  - „Open Suwalszczyzna“
BENA & RADVANYI  - „Suwalski“

Liepos 7 d., šeštadienį:

Bliuzo pusryčiai (nemokamas įėjimas)
12:00 – 14:00 SAKIS DOVOLIS TRIO (Gaikija) – „Piwiarnia“
12:00 – 14:00 NUNO MINDELIS  - „Rozmarino“
12:00 – 14:00 TAYLOR MOORE BAND (JAV/Lenkija) – „Północny“
12:00 – 14:00 HENDRIX PROJECT (Lenkija) – „Black komin“
12:00 – 14:00 JOHNNY B BEAST – „Open Suwalszczyzna“
12:00 – 14:00 BARTEK GRZANEK TRIO (Lenkija) – „Suwalski“

Papildomi dienos koncertai (nemokamai)
14:30 – 15:30 BLUES TIME (Lenkija) - prie Chłodna g. 2
16:30 – 18:30 Judantis koncertas, motociklų paradas
17:00 – 18:00 COTTON WING  (Lenkija) - prie Chłodna g. 2
16:00 – 17:00 DANNY BOY EXPERIENCE (Lenkija) - scena prie M. Konopnickos a. 16:30 – 17:30 SAKIS DOVOLIS TRIO - scena prie M. Konopnickos a.
OPENBLUES – atvira scena prie M. Konopnickos a.

Pagrindiniai koncertai (nemokamai)
19:00 – 20:00 MAKAR & CHILDREN OF THE CORN (Lenkija) - scena Gegužės 3-iosios konstitucijos parke
20:10 – 21:10 THORBJØRN RISAGER & THE BLACK TORNADO (Danija) scena prie Rotušės
21:20 – 22:30 SUPERSONIC BLUES MACHINE ir BILLY F. GIBBONS (JAV) ) scena Gegužės 3-iosios konstitucijos parke
22:40 MAVIS STAPLES (JAV) scena prie Rotušės

Naktiniai klubiniai koncertai (mokami)
24.00
SAKIS DOVOLIS TRIO – „Piwiarnia“
NUNO MINDELIS – „Rozmarino“
TAYLOR MOORE BAND (JAV/Lenkija) – „Północny“
HENDRIX PROJECT – „Black komin“
JOHNNY B BEAST – „Open Suwalszczyzna“
BARTEK GRZANEK TRIO – „Suwalski“

Liepos 8 d., sekmadienį:

Bliuzo pusryčiai (nemokamas įėjimas)
12:00 – 14:00 FLESH CREEP (Lenkija) – „Rozmarino“

Pagrindiniai koncertai (nemokamai)
16:00 – 19:00  LENKIJOS GRUPIŲ KONKURSAS BLUES CHALLENGE 2019 - scena prie Rotušės
MAKAR & CHILDREN OF THE CORN
SMOOTH GENTLEMEN
TWO TIMER
WHY DUCKY
JOANNA KNITTER BLUES & FOLK CONNECTION
19:30 – 20:30  VANESA HARBEK BAND (Argentina/Lenkija) scena prie Rotušės
21:00 – 22:30  ØRGANEK ir svečiai (Lenkija) scena prie Rotušės

Klubiniai koncertai (mokami)
23:00 FLESH CREEP – „Rozmarino“
23:00 „KASA CHORYCH – „Północny“
24:00 „TWO TIMER“ - „Północny“


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt