7 c Alytus
Trečiadienis, Lapkričio 25d.
SportasFutbolas
2018 Liepos 4d.
0

240 tūkstančių eurų laimėtojas paaiškės liepos 5-osios rungtynėse Alytaus stadione

titleNuotraukų galerija

Alytiškių futbolininkų Tado Labuko, Vytauto Lukšos anksčiau atstovauta, dar vieno Dzūkijos sostinės futbolo auklėtinio Ernesto Stočkūno dabar reprezentuojama FK „Trakų“ ekipa liepos 5 dieną namų rungtynes žais Alytaus miesto stadione, kur priims Didžiosios Britanijos atstovus.

Pirmą kartą Alytuje vyksiančių Europos lygos rungtynių kaina - 240 tūkstančių eurų – tokio dydžio UEFA premijos sulauks į kitą etapą pateksianti komanda. Ar ja taps FK „Trakai“ – miesto stadione matysime ketvirtadienio vakarą.  

Istorinės Lietuvos sostinės komandą daugiausia sudaro Lietuvos Respublikos piliečiai, jiems talkina legionieriai. 3 jų atstovauja pasaulio futbolo čempionato šeimininkai Rusijai -  buvęs šios šalies nacionalinės rinktinės ir Liverpulio (Anglija) „Everton“ saugas Diniyar Bilyaletdinov, taip pat gynėjas Evgeniy Osipov ir puolėjas Dmitriy Otstavnov.  

„Riteriais“ vadinamųjų trakiškių gretose šiemet - ir puolėjas iš Belgijos Etienne Mukanya Kabobola, Belgijos ir Kongo pilietybes turintis gynėjas Kevin Ntika Bondombe bei  vartininkas iš Ukrainos Tymofiy Šeremeta. Naujasis FK „Trakų“ strategas - Ispanijos ir Lenkijos futbolo komandose ne vieną sezoną treneriu asistentu dirbęs ispanas José Antonio Vicuña Ochandorena.

Liepos 5-osios priešininkų komanda iš D. Britanijos - Kevn Mauro (Velsas) „Druids“ daugiausia sudaryta iš Anglijos ir Velso futbolininkų, taip pat iš saugų legionierių – lenko Arkadiusz Piskorski, prancūzo Virgil Moutaud ir afrikiečio, Zimbabvės atstovo Alec Mudimu.

Pirmosiose Europos lygos rungtynėse, tarp „druidų“ ir „riterių“ vykusiose Osvestrio (Anglija) „Park Hall” stadione, buvo pasiektos lygiosios 1:1. Kad patektų į kitą etapą ir užsitikrintų UEFA 240 tūkst. eurų premiją, Lietuvos atstovams Alytuje būtinos nulinės lygiosios arba pergalė bet kokiu rezultatu. FK „Trakų” ir „Cefn Druids” rungtynių miesto stadione pradžia – 19.30 val. Bilietai (nuo 8,5 Eur) – ČIA. Į Alytų atvyksiantiems iš Vilniaus suplanuotas „riterių“ autobusas, kuris į rungtynes veš už simbolinę 10 eurų kainą (įskaitant bilietą).

Alytausgidas.lt skaitytojai kvietimus į rungtynes gali laimėti ČIA!

Fotogalerija

  • Kvietimus  į liepos 5-osios rungtynes laimėkite čia: https://www.facebook.com/alytausgidas.lt/photos/p.2104480052913204/2104480052913204/

Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt