1 c Alytus
Sekmadienis, Lapkričio 29d.
Alytaus rajonasSportasLaisvalaikis ir kultūra
2018 Liepos 3d.
0

KASP žaidynes laimėjo Dainavos apygardos 1-osios rinktinės savanoriai

titleNuotraukų galerija

Alytaus rajone esančiame nuotykių parke „Tarzanija" vyko 28-osios Krašto apsaugos savanorių pajėgų (KASP) sporto žaidynės.

Renginį stebėjo ir Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas, kuris pasidžiaugė jog būtent Alytaus rajone šiais metais surengtos šios žaidynės.

Kovoje dėl sportiškiausios rinktinės vardo pergalingai finišavo Dainavos apygardos 1-osios rinktinės savanoriai. Antrąją vietą iškovojo Žemaičių, trečiąją - Prisikėlimo rinktinės komandos.

Tradicinėse Savanorių žaidynėse kariai varžėsi karinės penkiakovės, svarsčių kilnojimo, krepšinio, savanorių galiūnų, vyrų ir moterų karinio biatlono, granatų mėtymo, virvės traukimo, jėgos ir ištvermės rungtyse. Į žaidynių įskaitą taip pat buvo įtraukti ankščiau vykusių žvalgo tako ir geriausio pėstininkų skyriaus varžybų rezultatai.

Drauge su KASP rinktinėmis žaidynėse šiais metais tradiciškai varžėsi ir Latvijos bei Estijos savanoriškųjų pajėgų komandos.

28-ųjų sporto žaidynių uždarymo ir nugalėtojų apdovanojimo ceremonijoje KASP vadas pulkininkas Arturas Jasinskas džiaugėsi ryžtingu ir emocingu karių savanorių dalyvavimu. „Šios žaidynės pasižymėjo ypač atkaklia kova. Rinktinės atsiuntė stipriausius savo karius, kurie varžybose negailėjo savo jėgų. Ši ilgametė tradicija suartina mūsų pajėgas ir rodo, kad esame didelė vieninga komanda", - sakė plk. A. Jasinskas.

Alytuje renginį organizavusi Dainavos apygardos 1-oji rinktinė žaidynių vėliavą iškilmingai perdavė Vyčio apygardos 5-osios rinktinės kariams iš Panevėžio, kurie žaidynes rengs kitąmet. Sporto žaidynės - tai seniausia KASP tradicija. Pirmą kartą šis renginys organizuotas 1991 m. Vilniaus Vingio parke.

 KASP informacija

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt