0 c Alytus
Ketvirtadienis, Gruodžio 3d.
Alytaus rajonas
2018 Liepos 2d.
0

Žagariai vaišino žagarėliais ir apdovanojo nusipelnusius

titleŽagariai pagerbė kaimo nusipelnusius - aktyviausi1 bendruomenės narę L. Vaitkevičienę, jauniausią į veiklas įsitraukusią Muliuolių šeimą, ilgiausiai kartu pragyvenusią Šimelevičių šeimą ir gausiausią Karkauskų šeimą

Žagarių bendruomenė šventė 10-ies metų  veiklos ir šeimų šventę „Visiems kartu linksmiau“, į kurią atvyko aplinkinių kaimų gyventojai, svečių iš JAV.

Bendruomenės narius pasveikino Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas, Punios seniūnas Gintautas Laukaitis.

Meras A. Vrubliauskas džiaugėsi, kad Žagarių bendruomenė aktyvi, daug žmonių susirinko į gražią dešimtmečio bei šeimų šventę ir pasveikinti varduvininkus Petrus. Punios seniūnas G. Laukaitis linkėjo tolimesnių gražių darbų, kantrybės ir toliau būti vieninga bendruomene.

Bendruomenės pirmininkas A. Bernatavičius džiaugėsi susirinkusiųjų gausa, juokavo, jog jaunimas neleidžia nuleisti rankų, skatina rengti šventes ir susibūrimus. Pasak jo, Žagarių bendruomenė nėra išskirtinė iš kitų, tačiau savo svečius vaišindama naminiais žagarėliais jau pelnė skiriamąjį bruožą.

Žagarių bendruomenė pagerbė kaimo gyventojus ir įteikė keturias nominacijas. Nominacijos „Aktyviausias bendruomenės narys“ įteikta Linai Vaitkevičienei, „Jauniausios šeimos įsitraukimas į bendruomenę“ – Giedrei ir Daliui Muliuoliams, „Ilgiausiai kartu pragyvenusi šeima“ – Onai ir Juozui Šimelevičiams“, „Už gausią šeimą“ – Onai Karkauskienei.

Žagarių bendruomenės šventėje linksmino kapelos, atlikėjas Laimutis Purvinis, grupė „Nemuno krantai“. Vaikai linksmai leido laiką ant pripučiamo batuto. Šventės pabaigą palydėjo Punios seniūnijos seniūno dovanoti šventiniai fejerverkai. Šventę iš dalies finansavo Alytaus rajono savivaldybė.

Alytaus rajono savivaldybės informacija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt