1 c Alytus
Sekmadienis, Lapkričio 29d.
DzūkijaAlytaus rajonasJaunimasŠvietimas
2018 Liepos 2d.
0

Nemunaičio stovykloje šią vasarą - 3 pamainos

titleNuotraukų galerijaNemunaičio stovykloje šią vasarą organizuojamos 3 pamainos 7-17 metų vaikams ir jaunimui

Kada reikia pradėti saugoti sveikatą? Kodėl svarbu laikytis dienos režimo? Kokie yra sveikos gyvensenos raktai?

Į šiuos ir kitus klausimus edukacinio seminaro metu atsakymus išgirdo per 70 Nemunaičio stovyklos dalyvių – stovyklautojų, vadovų ir savanorių.

Sveikos gyvensenos patirtimi dalijosi Alytaus sveikuolių klubo „Ryžtas“ vadovė Jūratė Marčiulaitienė.

Diskusijos, fiziniai pratimai, judrūs žaidimai ir sveiko maisto gamyba ne vienam stovyklos dalyviui tapo nauju startu, motyvuojančiu gyventi sveiką ir laimingą gyvenimą, mokytis gyventi su gamta ir padėti vienas kitam.

Susitikimas su entuziastinga sveikos gyvensenos propaguotoja - tai tik vienas iš daugelio renginių šios vasaros Nemunaičio stovykloje, kurios tema  „Mūsų vasara - sportas, sveikata ir juokas".

Nemunaičio stovykla įsikūrusi miško teritorijoje ant Nemuno kranto, todėl programos dalyviai turi puikią galimybę atitrūkti nuo miesto ritmo, pailsėti nuo informacinių technologijų, daug laiko praleisti gryname ore, o intensyvi stovyklos programa motyvuoja sportuoti ir aktyviai leisti laisvalaikį. 

„Pagrindinis tikslas yra organizuoti vaikų užimtumą atostogų metu, ugdyti vaikų socialines, emocines kompetencijas, skatinti kūrybiškumą. Stovyklos programa yra orientuota į sveiką gyvenseną ir sportą“, – tikino stovyklos vadovė Irena Motūzienė.

Linksmos dainos prie laužo, švenčių šventimas, žygiai, susikaupimas miško gilumos ramybėje, talentų vakarai, karštos sporto rungtynės – tai brangūs momentai, kurie praturtina jaunuolio gyvenimą, suteikia džiaugsmą ir palieka neišdildomus įspūdžius.

Kelialapiai  su nuolaida yra subsidijuojami Švietimo mainų paramos fondo kartu su LR Švietimo ministerija, iš dalies finansuoja ir Alytaus miesto savivaldybė. Nemunaičio stovykloje šią vasarą organizuojamos 3 pamainos 7-17 metų vaikams ir jaunimui. Viso stovykloje dalyvaus per 200 vaikų ir jaunimo iš įvairių šalies miestų.

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt