0 c Alytus
Pirmadienis, Lapkričio 30d.
SportasFutbolasLaisvalaikis ir kultūraĮdomu
2018 Liepos 2d.
2

E. Stočkūnas: „Alytus laukia liepos 5-osios ir UEFA Europos lygos rungtynių”

titleNuotraukų galerijaLietuvos istorinės sostinės klube žaidžia ir alytiškis E. Stočkūnas. Jis tikisi, kad ketvirtadienio vakarą Lietuvos atstovų dvikovoje su svečiais iš D. Britanijos futbolo sirgaliais į Alytaus stadioną susirinks gausiai

UEFA Europos lygos futbolo rungtynės pirmą kartą bus žaidžiamos Alytuje. Dėl Dainų šventei išnuomuoto Lietuvos futbolo federacijos (LFF) stadiono Vilniuje, kuriame namų rungtynes žaidžia FK „Trakai“, istorinės sostinės futbolininkai savo aikšte europinių kovų startui pasirinko Alytų. Miestą, kuris nuolat augina žaidėjus Lietuvos rinktinei, kuris myli futbolą ir kuris prieš mėnesį buvo puikiai pasiruošęs Europos  WU-17  čempionatui.

Jau šį ketvirtadienį, liepos 5-ąją, Dzūkijos sostinėje trakiškių laukia UEFA Europos lygos atsakomosios rungtynės, kurių kaina milžiniška – patekimas į kitą etapą bei 240 tūkstančių eurų finansinė injekcija. Varžovas - Didžiosios Britanijos futbolo atstovas,  „Cefn Druids” klubas iš Kevn Mauro (Velsas).

„Kai tapo aišku, kad LFF stadione žaisti negalėsime, rinkomės tarp Marijampolės ir Alytaus. Pagalvojome - dzūkai turėtų būti labiau išalkę tarptautinių klubinių varžybų, todėl pasirinkome Dzūkijos sostinę”, – pasirinkimą paaiškino „Trakų” futbolo klubo direktorius Virmantas Lemežis.

Šiuo metu Lietuvos istorinės sostinės klube žaidžia ir alytiškis Ernestas Stočkūnas. Jis prie komandos prisijungė prieš šį sezoną ir A lygoje spėjo sužaisti ketverias rungtynes. Futbolininkas neabejoja, kad ketvirtadienį Alytaus stadione žmonių trūkumo nebus.

„Čia futbolo rungtynės sulaukia didelio susidomėjimo. Reikia turėti omeny, ketvirtadienį nevyks pasaulio čempionato kovos, o tai, tikėkimės,  padidins žiūrovų skaičių”, - tikisi E. Stočkūnas.

Pasak Ernesto, vos oficialiai paskelbus informaciją apie rungtynių vietą, daugelis buvo nustebę, bet tuo pačiu laimingi, kad UEFA Europos lygos rungtynes bus galima išvysti Alytuje, todėl miestas laukia liepos 5-osios rungtynių.

„Velsiečių į Alytų atvyks maždaug šimtas. Lietuvių turėtų būti žymiai daugiau”, – spėja alytiškis FK „Trakai” žaidėjas.

Pirmąsias rungtynes su Velso komanda Anglijoje lietuviai sužaidė lygiosiomis. Tai reiškia, kad riteriais vedinamus „Trakus” prieš Velso druidus Alytuje tenkins pergalė arba nulinės lygiosios.

„Atrodo, kad mūsų komandos žaidėjai - individualiai stipresni, todėl, tikiu, kad sugebėsime tai įrodyti aikštėje”, – Lietuvos futbolui gerąjį scenarijų dzūkų stadione prognozuoja saugas, ne vienerius metus pas Remigijų Klimavičių Alytuje treniravęsis E. Stočkūnas.

Liepos 5-osios rungtynėse laukiama ne tik alytiškių, dzūkų ir velsiečių sirgalių, iš Vilniaus vos už 10 eurų veš „Trakų” specialiai užsakytas autobusas. Užsisakę šią paslaugą, iš sostinės į Alytų vyksiantys sirgaliai dovanų gaus ir rungtynių bilietą. Perkant atskirai bilieto kaina - nuo 8,50 Eur, fano bilietas su programėle ir atributika kainuoja nuo 18,50 Eur.

Alytausgidas.lt skaitytojai gali laimėti nemokamus kvietimus dalyvaudami dalinimosi konkurse ČIA!

Fotogalerija


Komentarai

2
Komentuoti
Elur2018-07-05
Zaide ne anglijoje o velse apskritai didziojoi britanijoi
Elur2018-07-05
Zaide ne anglijoje o velse apskritai didziojoi britanijoi
traffix.lt