6 c Alytus
Antradienis, Lapkričio 24d.
AlytusSportasJaunimasŠvietimas
2018 Liepos 2d.
0

Jaunieji dziudistai ne tik sportavo, tačiau ir pranoko patys save

titleNuotraukų galerija

Pasibaigė jaunimo inciatyva, kurią organizavo Alytaus sporto  klubas „Dziudo simba“. 3 dienas jaunimas bendravo ir bendradarbiavo - žaidė žaidimus, klausėsi lektorių paskaitų, sportavo, fotografavo, piešė ir susidraugavo vieni su kitais.

Pirmą iniciatyvos dieną jaunimas klausėsi paskaitos apie jauno žmogaus gyvenimo tikslus, kuriuos jiems aiškino jaunasis verslininkas Rokas Vitkauskas, dalindamasis savo patirtimi.

Antrą iniciatyvos dieną jaunimas susitiko su psichologe, mokslų daktare iš Vilniaus Birute Aleksandravičiūte. Lektorė jaunimui pasakojo apie emocijas, jų valdymo būdus, jaunimas, pasitelkęs informacines technologijas, darė įvairius asmenybės pažinimo testus, užduotis grupėse.

Trečia iniciatyvos diena buvo skirta kūrybiškumui lavinti. Jaunimas lankėsi miške, kur gavo užduotį fotografuoti gamtos vaizdus, pasijusti gamtos dalimi ir atkreipti dėmesį į augalijos pasaulį. Buvo nuostabu žiūrėtį į taip susikoncentravusį jaunimą, jų kūrybinius gebėjimus, kai kurie fotografavo pirmą kartą ir juos pačius sužavėjo ta kūrybiškumo akimirka.

Jaunimas grupelėse varžėsi - rinko ir vardijo miško augalus. Laimėjo grupelė, surinkusi 18 skirtingų augalų.

Apie kūrybą ir kasdienybę pasakojo dailininkas Valentinas Butanavičius. Kartu su juo jaunimas prisilietė prie meno - ant 5 metrų ilgio lapų piešė savo vidinį pasaulį ir, rodos, kūrybiniais sugebėjimais pranoko pats save. „Dziudo simbos“ iniciatyvą jaunimui rėmė Alytaus miesto savivaldybė.

Alytaus sporto klubo „Dziudo simba“ vadovas Dainius Cimbolas

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt