0 c Alytus
Sekmadienis, Lapkričio 29d.
SportasFutbolasVideoreportažai
2018 Liepos 1d.
1

DFK „Dainava“, nugalėjusi 10:0 - tarp 8 stipriausių LFF taurės komandų

titlePovilo Jarmalos © Alytausgidas.lt nuotr.

26:0 – tokį įspūdingą įvarčių skirtumą Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės turnyre demonstruoja Alytaus DFK „Dainava“.

Donato Vencevičiaus auklėtiniai 8-finalyje rezultatu 10:0 (4:0) Elektrėnuose įveikė „Versmę“ ir pateko į 4-finalį. Po 4 įvarčius pelnė rezultatyviausi Alytaus legionieriai, brazilas Victor Hugo ir kolumbietis Sebastien Vasquez (pastarasis nerealizavo 11 m baudinio), 2 - Tomas Bučma.

Ankstesniuose taurės etapuose dainaviškiai įveikė LFF III lygos AAFF pirmenybių lyderį Varėnos „Merkį” (7:0) ir II lygos Vakarų regiono atsaiderį Joniškio „Saned“ (9:0).

Taurės turnyro burtai dainaviškiams šiame turnyre – itin sėkmingi: visos komandos buvo iš žemesnių lygų, pakeliui nepasitaikė to patiesar panašaus pajėgumo iš I lygos ar dar stipresnių iš aukščiausios lygos.  

4-finalyje DFK „Dainava“ gali tikėtis varžovų, kurių sąraše jau laukia dabartinis LFF taurės savininkas Kauno „Stumbras“ arba jo oponentas 8-finalyje Klaipėdos „Atlantas“ ir dar 6 komandos - Gargždų „Banga“, „Kauno Žalgiris“, Marijampolės „Sūduva“, „Palanga“, Vilniaus „Viltis“ bei Vilniaus „Žalgiris“.


Komentarai

1
Komentuoti
Jo2018-07-02
Už Alytaus komandą , kartu su Alytaus miesto savivaldybe, be jų mes niekas.
traffix.lt