3 c Alytus
Antradienis, Lapkričio 24d.
SportasFutbolas
2018 Birželio 30d.
0

Vieneriose rungtynėse - keturi T. Labuko įvarčiai

title

„Pokeris“ – tokį asmeninį rezultatą pademonstravo alytiškis futbolininkas Tadas Labukas.

Pastaruosius sezonus Klaipėdos „Atlanto“ klubo komandose žaidžiantis puolėjas per vienerias rungtynes pelnė 4 įvarčius, o jo atstovaujama „Atlanto“ B ekipa 4:1 įveikė Gargždų GPSC ir su 10 pergalių iš 10 galimų žengia 1-oje LFF II lygos Vakarų regiono pirmenybių vietoje.

„Atlanto“ klubas, kuriam šį sezoną priklausė ir dar vienas alytiškis, saugas Mindaugas Panka, taip pat buvęs DFK „Dainava“ gynėjas Mantas Fridrikas, turi finansinių problemų, todėl jau ne vienas žaidėjas  paliko Klaipėdą ir prisijungė prie kitų komandų.

Yra teorinių galimybių, kad kažkurį alytiškį, o galbūt konkrečiai T. Labuką, ateityje išvysime žaidžiant už gimtojo miesto komandą. DFK „Dainava“ vadovai tokios galimybės neatmeta, tačiau tvirtinti taip pat neskuba.

Prieš 17 metų savo pirmuosius žingsnius didžiąjame futbole Antano Bytauto auklėtinis žengė FK „Dainavos“ gretose. Iš Alytaus T. Labukas išvyko į „Atlantą“, o tada pradėjo tarptautinę savo karjerą, kurios stotelės buvo tokiose šalyse, kaip Azerbaidžanas, Graikija, Latvija, Lenkija, Lietuva, Rumunija, Rusija ir Norvegija.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt