1 c Alytus
Šeštadienis, Lapkričio 28d.
AlytusĮdomuPolitika
2018 Birželio 30d.
5

S. Janulevičius: „Ne parašai, o darbai Alytui man rūpi!"

title„Ne parašai, o darbai Alytui man rūpi!", - tvirtina S. Janulevičius (nuotraukoje - pirmas iš dešinės), kuris oponentų anksčiau buvo vadinamas tarybos skandalistu, „šoumenu“ ir net „politiniu nuliu“, po interpeliacijos vicemerams pasirašymo tapęs ne tik svarbiu, kone kertiniu miesto politiku, tačiau ir sėkmingai įrodęs, kad tikrai yra nepriklausomas

Vienas jauniausių Alytaus miesto tarybos narių Saulius Janulevičius, stojo prieš „tanką“ – nebūdamas opozicijos narys ir nesuderinęs su partija pasirašė nepasitikėjimo miesto mero pavaduotojais dokumentą.

Anksčiau liberaldemokratu, pastaraisiais metais liberalu esantis, frakcijai miesto savivaldybei priklausantis S. Janulevičius,   nors ir yra karys savanoris, matyt, nesitikėjo, kad dėl jo parašo kils kone karo padėtis, o atakos prasidės ne iš miestą valdančiųjų „Alytaus piliečių“, bet dabartinių savo partiečių.

Suprantama – S. Janulevičiaus parašas interpeliacijoje – vos vienas iš 9 miesto tarybos narių, tačiau jis išties – aukso vertės. Dokumentaliai interpeliacija gali būti reiškiama tik tada, kai nepasittikėjimą pareiškia nemažiau kaip trečdalis tarybos narių. Kadangi Alytaus miesto taryboje – 27 politikai, 9 – kaip tik ir yra trečdalis.

„Ne parašai, o darbai Alytui man rūpi!", - tvirtina S. Janulevičius, kuris oponentų anksčiau buvo vadinamas tarybos skandalistu, „šoumenu“ ir net „politiniu nuliu“, po interpeliacijos vicemerams pasirašymo tapęs ne tik svarbiu, kone kertiniu miesto politiku, tačiau ir sėkmingai įrodęs, kad tikrai yra nepriklausomas ir besivadovaujantis tik savo žmogiškomis vertybėmis bei rinkėjų valia, perduodama su jais bendraujant kone kiekvieną dieną.

„Ėjau ir eisiu už tai, kad Alytaus mieste vyktų teigiamos permainos, čia gyventi būtų saugiau ir jaukiau“, - sako S. Janulevičius. Pasak jo, oponentų ir pačių jo partiečių mėginimai jį diskredituoti - įrodymas, kad permainų nori nevisi, o jų norintieji - plakami.

„Po pareiškimu dėl nepasitikėjimo miesto vicemerais atsiradęs mano parašas - teisingas ir apgalvotas sprendimas. Esu įsitikinęs, jog tai žingsnis, siekiant ieškoti geresnių sprendimų miestui. Jeigu situacija netenkina - ją reikia keisti, nežiūrint į kalendorių artinantį mus iki naujų savivaldos rinkimų“, - teigia S. Janulevičius, stebėdamasis, kad jo atstovaujamas Liberalų sąjūdis ir taip išgyvenantis ne pačius geriausius laikus, jo bendrapartiečiaim dirbantys Alytaus miesto taryboje, nesistengia imtis permainų ir teįstengė jį paskųsti partijos etikos komisijai.

Anot jaunojo, tačiau savo nuomonės atvirai reikšti nevengiančio politiko, Liberalų sąjūdžio partijos nariai turi galimybę laisvai reikšti savo nuomonę, todėl jis sako, ką galvoją, o žodžius įrodo darbais.

„Gaila, jog Liberalų sąjūdžio Alytaus miesto skyriaus pirmininkė Nijolė Makštutienė, puikiai žinojusi mano nuomonę, jos šalinasi. Tikiu, jog dirbantieji miestui, o ne atstovaujantys kažkieno interesams, pakeis mūsų miestą - Alytų. Linkiu pagalvoti, kam ir dėl ko dirbame!“, - tvirtina S. Janulevičius.


Komentarai

5
Komentuoti
jonas2018-07-02
Jaunais - taip, ambicingais ir teisingais - tik tada kai iš to nauda yra...., turinčiais asmeninę nuomonę - šioje dalyje irgi nutylėsiu.....kuris drąsiai teigia norįs - ......rinkimai artėja.....tikrų politikų yra vienetai....ir, deja, jie visi ne Alytuje
saulis2018-07-02
politikuoti yra viena,o noreti ir daryti yra kita.politikuoti moka
Irena2018-07-02
Reikia džiaugtis jaunais ambicingais, teisingais, turinčiais savo asmeninę nuomonę politikais, kaip Saulius Janulevičius, kuris drąsiai teigia norįs, kad Alytuje vyktų teigiamos permainos.Šaunu.
Bent 202018-07-02
tarybos narių nepatenkinti vicemerų darbu. Kodėl pasirašė tik 9?
jonas2018-07-02
Politika....politika ir nieko daugiau apart politikos.....kur darbai? kur pastangos? kur vaisiai? artėja rinkimai ir kitaip šito šou nepavadinsi....tipo tik dabar išlindo vicemerų neveiksnumas? tipo tik dabar trūko kantrybė?
traffix.lt