0 c Alytus
Sekmadienis, Lapkričio 29d.
SportasFutbolas
2018 Birželio 28d.
0

Į Alytų „riteriai“ atvyksta po svarbių lygiųjų Anglijoje

titleNuotraukų galerija

UEFA Europos lygos atsakomąsias rungtynes Alytuje žaisiantys FK „Trakų“ futbolininkai ir juos palaikantys lietuviško futbolo sirgaliai liepos 5-ąją lauks su dideliu optimizmu.

„Riteriais”  vadinami pastarųjų sezonų Lietuvos futbolo aukščiausiosios lygos medalininkai pirmame Europos lygos susitikime su Kevn Mauro (Velsas) „Cefn Druids“ sulygo 1:1

Osvestryje (Anglija) vykusioje dvikovoje 48 min. pasižymėjo „druidų“ atstovas James Davies, rezultatą 86 min. išlygino Donatas Kazlauskas.  

Tai rezultatas, „Trakams” suteikiantis vilčių atsakomajame mače Alytaus stadione siekti bendros pergalės ir patekti į kitą UEFA turnyro etapą.

Europos lygos kova tarp „Trakų“ ir Velso „Cefn Druids“ Dzūkijos sostinėje – liepos 5 d., ketvirtadienį. Naujojo stratego ispano Jose Antonio Vicuna Ochandorena treniruojami „riteriai” ir jų priešininkai prieš futbolo sirgalius išsirikiuos 19.30 val.

Nors „Trakų“ klube šiame sezone žaidžia vienas alytiškis, saugas Ernestas Stočkūnas, „riteriai“ dzūkų futbolo žinovams - neeilinė ekipa, čia savo karjeros stoteles yra turėję tokie Alytaus futbolo ugdytiniai, kaip Tadas Labukas, Vytautas Lukša, Lukas Kochanauskas ir kt.

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt