11 c Alytus
Penktadienis, Rugsėjo 18d.
AlytusAktualijosAlytausnaujienos.lt straipsniai
2018 Birželio 26d.
7

Ligoninės direktoriaus naujo konkurso J. Krasnickui nepavyko išprašyti ir Kauno apygardos teisme

titleJ.KrasnickasZitos Stankevičienės nuotr.

Vasario pradžioje Alytaus apylinkės teismo Alytaus rūmai atmetė miesto tarybos nario, socialdemokratų frakcijos vadovo Jurgio Krasnicko ieškinį miesto savivaldybei dėl jos skelbto Alytaus apskrities S.Kudirkos ligoninės direktoriaus pareigų konkurso. Jis per teismą siekė panaikinti konkurso rezultatus ir įpareigoti savivaldybę skelbti naują ligoninės direktoriaus pareigų konkursą. Vietinio teismo sprendimą J.Krasnickas apskundė Kauno apygardos teismui, pastarasis paliko galioti Alytaus apylinkės teismo Alytaus rūmų sprendimą.

Ieškinys atmestas kaip nepagrįstas

J.Krasnickas teismų prašė panaikinti Alytaus apskrities S.Kudirkos ligoninės direktoriaus pareigų konkurso, vykusio pernykščio birželio pradžioje, rezultatus ir įpareigoti miesto savivaldybę, kuriai pavaldi ligoninė, skelbti naują konkursą.

Pernykščiame konkurse buvo šeši pretendentai, tarp jų ir pats J.Krasnickas. Tiek Alytaus apylinkės Alytaus rūmams, tiek Kauno apygardos teismui jis nurodė tas pačias priežastis, dėl kurių turi būti naikinami konkurso rezultatai ir skelbiamas naujas konkursas. J.Krasnicko nuomone, vykdant konkursą nebuvo paisyta Sveikatos priežiūros įstaigų įstatymo nuostatų, taip pat ir miesto savivaldybės viešųjų asmens priežiūros įstaigų direktorių pareigų konkursų organizavimo nuostatų.

Pasigesta rašytinių duomenų apie vieno konkurso komisijos nario paskyrimą, suabejota vieno ligoninės vadovybės skirto komisijos nario teisėtumo ir visos konkurso komisijos teisėtumu.

Tad, kaip teigia J.Krasnickas ieškiniuose teismui, komisijos nariai buvo šališki, taikė skirtingus vertinimo kriterijus pretendentams, netinkamai įvertino jų profesinę patirtį. Kadangi trečiuoju asmeniu šioje civilinėje byloje buvo įtrauktas konkurso laimėtojas Artūras Vasiliauskas, ieškiniuose teismui J.Krasnickas tvirtino, kad galimai trečiasis asmuo komisijai vertinti pateikė ne savo, o profesionalų pateiktą veiklos programą.

Vasario pradžioje Alytaus apylinkės Alytaus rūmai atmetė miesto tarybos opozicinės socialdemokratų frakcijos vadovo ieškinį savivaldybei ir trečiajam asmeniui kaip nepagrįstą.

J.Krasnickas, vietinio teismo sprendimą apskundęs Kauno apygardos teismui, nepalankios nutarties sulaukė ir iš šio teismo.

Ir Kauno apygardos teismui nekonstatavus pateiktų naikintino konkurso priežasčių, paliktas galioti Alytaus apylinkės teismo Alytaus rūmų sprendimas.

Padidėjo bylinėjimosi išlaidos, ketina toliau skųsti

J.Krasnickas Kauno apygardos teismo nutartį ketina skųsti Lietuvos Aukščiausiajam Teismui. Tai jis turi padaryti per tris mėnesius nuo nutarties priėmimo – birželio vidurio.

Po Kauno apygardos teismo priimtos nutarties tarybos socialdemokratų frakcijos vadovui priteistos atlyginti bylinėjimosi išlaidos padidėjo 847 eurais.

Alytaus apylinkės teismo Alytaus rūmai iš J.Krasnicko miesto savivaldybės naudai yra priteisę 2 tūkst. 97 eurus, byloje buvusiam trečiajam asmeniui A.Vasiliauskui – 1 tūkst. 815 eurų bylinėjimosi išlaidų. Tad iš viso jam naujo ligoninės direktoriaus konkurso teisminis siekis jau kainavo 4 tūkst. 759 eurus, kuriuos privalu mokėti nelaukiant Lietuvos Aukščiausiojo Teismo sprendimo.

Alma Mosteikaitė

 


Komentarai

7
Komentuoti
Vingė2020-06-22
Didžiausias parazitas ir melagis . Būdamas ligoninės direktoriumi med. personalą vadino avių banda . Jokios pagarbos darbuotojoms . Vadovaujantis asmuo neturėtų taip elgtis.
Artūras2020-01-24
O tai šliužas. Kaip erkė įsikibo!
Jonas2019-10-30
Nei gėdos nei padorumo. Vienas kiauliasnukis...
Martynas2019-08-22
Įvertinus tų galimai nupy..ntų ir su grybauskaite pasidalintų 4 mln ir suchaltūrintą Naujosios projektą , padarant miestui akivaizdžią žalą, gal jam reikėtų į Provieniškes pareiškimą pateikti?
Alytiškė2018-06-27
Savikritiškas žmogus taip nedarytų. Mūsų Jurgeliui virš galvos tik žydras dangus, toliau cirkinasi ir juokina alytiškius. Klausimėlis-jis dar deputatas socdemas?
Jo2018-06-26
Nurašytas,su Pačėsa galės krepšinį kelt su pavadinimu Dzūkija-Alytaus rytas
Vasia2018-06-26
Nepaėjo daktarui Hausui korta
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Alytus2020
  • Rudens lygė