26 c Alytus
Ketvirtadienis, Rugpjūčio 6d.
112
2018 Birželio 25d.
4

Rastas dingusio vyriškio kūnas

title

 Į policijos pareigūnus kreipėsi moteris, kuri prašo padėti surasti jos dingusį sūnų Roką Č.

Birželio 22 d. 31-erių metų vyras negrįžo namo į Druskininkus iš darbo.

Rokas Č. - apie 180 cm ūgio, stambaus kūno sudėjimo, plaukai - trumpi tamsūs. Vyras buvo apsirengęs juodais marškinėliais, mėlynomis kelnėmis, avėjo sportinius batelius.

Yra žinoma, kad birželio 22 d. Rokas Č. darbovietei priklausančiu automobiliu „VW Caddy“ parvežė kolegą namo į Seirijus Lazdijų r.). Iš ten turėjo važiuoti į darbovietės automobilių stovėjimo aikštelę Druskininkų savivaldybės Leipalingio seniūnijos Stračiūnų kaime, palikti darbo automobilį, o savuoju važiuoti namo. Bendrovės, kurioje dirba dingęs vyras, vadovas nurodė, kad darbovietės teritorijoje yra likęs Roko automobilis.

Vyro nuo birželio 23 d. ieško Druskininkų policijos pareigūnai, informacija apie jo dingimą perduota visai šalies policijai.

Birželio 24 d. į pagalbą buvo pasitelktas Valstybės sienos apsaugos tarnybos sraigtasparnis, vietovę iš oro žvalgiusiems pareigūnams dingusiojo rasti nepavyko. Šiandien ir toliau tęsiama intensyvi Roko Č. paieška.

ATNAUJINTA

Vyro kūnas rastas Druskininkų sav., Leipalingio sav., Drapalių k., esančiame miške. Toje vietoje rastas automobilis "VW Caddy", bei vyro telefonas. Pirminiais duomenimis vyras iš gyvenimo pasitraukė savo noru.


Komentarai

4
Komentuoti
jis2018-06-26
Labai liūdna ir baisi žinia. Užuojauta ir stiprybės
Liudna2018-06-25
Uzuojauta seimai
Nika2018-06-25
Kaip baisu, užuojauta :(
ND2018-06-25
Užuojauta artimiesiems
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Lietuvaičiai „Lai skamba dainos Lietuvoj“
  • Žydiška gatvelė