26 c Alytus
Penktadienis, Rugpjūčio 7d.
AlytusVerslasAktualijosTransportas
2018 Birželio 21d.
2

Sujungus Pramonės ir Naująją gatves – laiką taupysianti Verslo gatvė (VIDEOREPORTAŽAS. NUOTRAUKOS)

titleNuotraukų galerijaVerslo g., Alytuje sujungusi Naująją ir Pramonės gatvesAlytausgidas.lt nuotr.

Nors tarp Naujosios ir Pramonės gatvių Alytuje – vos šimtas kitas metrų, tačiau anksčiau vairuotojams tekdavo įveikti Naujosios-Kalniškės-Putinų g. sankryžą, po to Putinų ir Antano Jonyno gatvių sankryžą, taip pat Putinų ir Pramonės g. žiedą, o iš viso - ne vieną kilometrą.

Nuo šiol visi laiką taupysime iš Naujosios į Pramonės g. važiuodami Verslo gatve. „Šios gatvės ilgis - 715 metrų, ji kainavo 1,07mln. eurų. 15 procentų prie projekto prisidėjo Alytaus miesto savivaldybė, likusią 85 proc. išlaidų dalį padengė Europos sąjunga", - tvirtina Alytaus miesto savivaldybės statybos skyriaus vedėja Irena Pankienė. Pasak jos, Verslo gatvė bus naudinga ir verslininkams, ir iš Pramonės gatvės važiuojantiems Prienų, Kauno kryptimi, o be to leis sutauptyti apie 15 minučių.

Jungiančioji gatvė gavo Verslo gatvės vardą ir ja jau gali važiuoti transporto priemonės. Manoma, kad gatvė nuims dalį sunkvežimių eismo Putinuose ir Ulonų gatvėse, nes sunkvežimiai važiuojantys iš Baltarusijos galės miestą kirsti 1000-mečio tiltu ir kelionę Kauno link tęsti Verslo gatve.

Gatvė turėtų pagelbėti, kai kitąmet prasidės Naujosios gatvės nuo geležinkelio viaduko iki miesto riboženklio platinimo darbai, nes vėl išmontuoti geležinkelio viaduką ir uždaryti eismą.

Fotogalerija


Komentarai

2
Komentuoti
Eilinis2018-06-26
ar ir ši gatvė,užnešus juostas,bus kasinėjama kaip Pulko ir Naujoji gatvės,o po to paliekami baisūs lopai,kurių vietos netokio atsparumo kaip pati gatvė?
kur ta gatve2018-06-23
Cherba, paprastas zmogelis kaip as nesupratau kurioje tiksliai vietoje bus sujungta gatve, galejote bent imesti linija kur eina verslo gatve, aciu
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Žydiška gatvelė