0 c Alytus
Ketvirtadienis, Gruodžio 3d.
Alytaus rajonasŠvietimas
2018 Birželio 21d.
0

Butrimonių gimnazijos mokinys - Lietuvos geografų rinktinės narys

title

Aštuonių geriausių Lietuvos moksleivių geografų rinktinė, atstovausianti šaliai, vyks į 5-ąją Baltijos šalių geografijos olimpiadą Valmieroje (Latvija). Lietuvos garbę šioje olimpiadoje gins ir Alytaus rajono Butrimonių gimnazijos gimnazistas Dautartas Valvonis.

Tai paaiškįjo Pervalkoje vykusioje Lietuvos geografijos mokytojų asociacijos (LGMA) organizuotoje geografijos olimpiečių stovykloje. Joje dalyvavo 17-a  9-12 klasių mokinių iš Vilniaus, Kauno, Alytaus r. , Panevėžio, Tauragės, Telšių, Mažeikių, Kretingos, Anykščių.

Dalykinė ir praktinė stovyklos programa, prasidėjusi Klaipėdoje ir persikėlusi į Kuršių neriją, sudarė galimybę mokiniams pagilinti geografijos teorines žinias, patobulinti praktinius įgūdžius bei praplėsti savo akiratį, pabendrauti su geografija besidominčiais mokiniais.

Stovykloje mokiniai atliko ir aptarinėjo tris praktines užduotis, nagrinėjo rajoninės, respublikinės ir atrankos užduotis. Mokiniams paskaitas skaitė, užsiėmimus vedė Kuršių nerijos nacionalinio parko direktorė Aušra Feser, geografai ir stovyklos vadovai Angelė Pakamorienė, Georgijus Sapožnikovas, Rytas Šalna, Klaipėdos universiteto socialinių mokslų fakulteto docentas Eduardas Spiriajevas.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt