17 c Alytus
Sekmadienis, Rugpjūčio 9d.
Alytus
2018 Birželio 20d.
2

Dovana Alytui – lauko gimnastikos kompleksas!

titleNuotraukų galerija

Jaunimo parkas yra aktyvaus laisvalaikio leidimo vieta, pastaruoju metu pasipildanti vis naujomis jaukiomis pramogų zonomis. Šią savaitę UAB „Tankos“ miestui padovanojo lauko gimnastikos kompleksą, jame jaunimas jau pradėjo mankštintis.

„Džiaugiuosi turėdamas galimybę prisidėti prie miesto gerovės. Taip pat dėkoju miestui ir jo žmonėms, kad esame kartu ir kartu tai darome. Juk tokios idėjos gimsta ne kur kitur, bet čia, o ir įgyvendinti jas padeda alytiškiai, – teigia UAB „Tankos“ direktorius Audrius Dailidonis. – Norime ir kitas įmones skatinti tęsti šią gražią tradiciją. Bendruomeniškumas ir vienybė miestui yra labai svarbu!“ Alytaus miesto savivaldybė dėkoja UAB „Tankos“ už rūpinimąsi Alytaus miesto gyventojų gerove.

Jaunimo parke tai jau ne pirmoji dovana. Prieš dvejus metus UAB „Coca cola“ padovanojo suoliukus, o praeitais metais UAB „Pretendentas“ – stalo tenisą. Pernai stalo žaidimus mėgstančius senjorus pradžiugino specialiai jiems įrengta pavėsinė, taip pat buvo įkurtas riedlenčių parkas, jis sutraukia jaunimą ir iš kitų Lietuvos miestų.

Šiemet parke bus pastatyta kepsninė, įrengtas viešasis lauko tualetas ir vandens kolonėlė. Taip pat planuojama įrengti parkūro kliūčių ruožą ir dviračių kalnelių trasą (angl. „pump track“), pritaikytą įvairaus amžiaus ir skirtingų įgūdžių turintiems dviratininkams. Visa tai pavers Jaunimo parką aktyvaus laisvalaikio vieta.

Alytiškiai miestui dovanoja vis daugiau dovanų. Gegužę pėsčiųjų take šalia UAB „Parama“ pasodinta 10 liepų! Jas dovanojo šiuo metu Švedijoje gyvenanti alytiškė Greta Bernatavičiūtė. Žaliojoje gatvėje pasėti lauko gėlių gėlynai, kuriuos dovanoja alytiškis Donatas Žmuidinavičius. Dešimtyje gėlynų auga po 15 skirtingų iš viso pasaulio surinktų lauko vienmečių gėlių rūšių. O Alytaus Dzūkijos pagrindinė mokykla padovanojo miestui 6 šermukšnius – jie pasodinti Rūtų ir Suvalkų gatvių sankryžoje šalia Sveikatos tako.

Norite padovanoti miestui dovaną ir jūs? Visą informaciją, kaip tai padaryti, rasite čia  http://www.alytus.lt/dovana-miestui

Fotogalerija


Komentarai

2
Komentuoti
Ona2018-06-21
Būtų gerai prie sveikatos tako daugiau suoliukų.Ypač nuo maximos iki Dailidės.Vyresniam žmogui sunku pareiti nepailsėjus
l2018-06-20
pagarba tankos,galetu ir kitos imones prisidet
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Žydiška gatvelė