14 c Alytus
Šeštadienis, Rugsėjo 19d.
AlytusTransportas
2018 Birželio 20d.
9

Ministerija „atriekė“ pinigų Alytaus Naujosios gatvės remontui

title Alytaus Naujosios gatvės rekonstrukcijai numatyta beveik 702 tūkst. eurų,Alytausgidas.lt nuotr.

Atsižvelgdama į Susisiekimo ministerijos ir šalies savivaldybių siūlymus, šiandien Vyriausybė paskirstė rezervines Kelių priežiūros ir plėtros programos finansavimo lėšas – 18,8 mln. eurų. Šios lėšos bus panaudotos valstybinės reikšmės ir vietiniams keliams bei gatvėms rekonstruoti, taip pat darbų kokybės kontroliniams patikrinimams atlikti. Didžiausia dalis lėšų teks savivaldybių infrastruktūros projektams.

Iš rezervo keliams skiriamų lėšų naudą šiemet žmonės labiausiai pajus savo artimoje gyvenamoje aplinkoje, nes savivaldybių numatytiems vietinių kelių ir gatvių gerinimo projektams teks net 65 proc. rezervinių lėšų – 12,2 mln. eurų. Tai 5 mln. eurų daugiau nei praėjusiais metais“, – sakė susisiekimo ministras Rokas Masiulis. 

Pasak ministro, kitąmet rezervo skirstymo tvarka bus kiek koreguojama, daugiau dėmesio skiriant stichinių reiškinių padariniams keliuose eliminuoti.

Šiemet papildomų rezervo lėšų keliams ir gatvėms rekonstruoti gaus visi Lietuvos regionai. Iš viso bus finansuojami 36 savivaldybių projektai, iš jų didžiausi bus įgyvendinami Kaune. Čia Marių gatvei iki Palemono gatvės rekonstruoti ir sankirtai su „Rail Baltica“ geležinkelio linija įrengti skirta 2,4 mln. eurų. Dar 900 tūkst. eurų skirta Verkių ir Prancūzų gatvėms rekonstruoti. Kiti dideli gatvių rekonstravimo darbai vyks Alytuje ir Kretingoje. Alytaus Naujosios gatvės rekonstrukcijai numatyta beveik 702 tūkst. eurų, Kretingoje 656 tūkst. eurų bus panaudota magistralinio kelio A11 Šiauliai–Palanga ruožui, sutampančiam su Kretingos miesto Žemaitės alėja, rekonstruoti.


Komentarai

9
Komentuoti
xpamastymasx > Vairuotojas2018-06-21
Tai vairuot išmok. Suki į dešinę ramiai, apvažiuoji žiedą ir važiuoji kur reikia. Kairi posūkiai tik sukelia spūstis, ypač kai tu nemoki vairuot.
Vairuotojas2018-06-21
būtina skubiai spręsti įvažiavimus-išvažiavimus ties LiDL-Jazminų turgavietė,kolonoje kartais tenka prastovėti pusę valandos ir neri kaip strutis ,kad pralėkti,baisiai nesaugi vieta išvažiuojant iš turgaus aikštelės darant kairį posukį,bei iš LiDL išvažiuojant darant kairį posukį,kodėl LiDL neįsirengė atskiro įvažiavimo,dabar gal būt didelis žiedas šioje vietoje kiek padėtų.
Madridas2018-06-20
Kada fūros baigs gastroles Alytuje Ulonų gatve?
Zmogus2018-06-20
Nesakykit kad reikia tvarkyti TIK sulinius. Labai gerai centre tvarko sulinius kur vos PRIES METUS buvo nutiestas naujas kelias ir dabar bus vien tik lopais uzdetas! Vieneriu metu kelias?!
oi2018-06-20
neverkit
Tonis2018-06-20
Putinų,Jonyno sankryžos provėžas tvarkykite,kiek galima tais laiptais gadinti savo automobilius,gatvėse įkritusius šūlinius tvarkykit,nes reikia laviruoti it slalome
Tiesa2018-06-20
Jeigu Savivaldybes darbuotojai nevogtu asfalto, nes dažnai nutiesiama sluoksniu mažiau, tai ir nereikėtu taip dažnai remontuoti keliu!
xpamastymasx2018-06-20
Nereikėjo autostrados bereikalingos nutiest, tai nereiktų pinigų prašinėt. Pala, tuoj Europinių pinigų sumažės, tai verks visi - galima bus dardėt kaip vežimais.
Pagaliau2018-06-20
Gera naujiena. Ir žiedą prie LIDL sutvarkykite, nes ten dabar važiuoklių bandymų stotis .
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Rudens lygė