0 c Alytus
Pirmadienis, Lapkričio 30d.
AlytusLaisvalaikis ir kultūra
2018 Birželio 19d.
0

Alytaus eglutės ir Rotušės aikštės puošėja pristato autorinę parodą

titleNuotraukų galerijaAlytiškiai jau pažįstami su kai kuriais J. Šmidtienės darbais - 2017 m. gruodį menininkė puošė miesto eglę, o minint valstybės šimtmetį 32 metrų ilgio tautine juosta papuošė Rotušės aikštę

Alytaus kraštotyros muziejus kviečia į  menininkės  Jolantos Šmidtienės darbų parodą „Nimbai“, kurios atidarymas - birželio 22 d. 16 val.

Nimbas – dieviškumo ir šventumo simbolis, aukso spalvos ratilas ar vainikas aplink dieviškų asmenų, apaštalų, angelų, šventųjų galvas. Menininkės „Nimbai“ atlikti jos atrasta erdvinio siuvinėjimo technika: ilga adata, rėmas, dešimtys metrų siūlų ir ilgos kruopštaus darbo valandos.

„Aš nenoriu ten ieškoti kažkokios prasmės, sukurti kažkokį literatūrinį kūrinį, prie kurio visi laužytų galvas, kuris labai belstų į širdį ir kažką sakytų. Tiesiog taip jaučiu ir taip darau. Sąžiningai matau viziją, skrydį ir jį perteikiu taip, kaip man Dievas ranką vedžioja“.

Autorės kūriniuose nimbai suteikti tam, kas sukelia pačius pakiliausius jausmus: Dievui, mamai, vaikui, profesijai arba svarbiems įvykiams, kuriuos šiame laikmetyje sudieviname ar sureikšminame.

Alytiškiai jau pažįstami su kai kuriais J. Šmidtienės darbais - 2017 m. gruodį menininkė puošė miesto eglę, o minint valstybės šimtmetį 32 metrų ilgio tautine juosta papuošė  Rotušės aikštę.

Menininkės darbais bus galima grožėtis iki rugpjūčio mėnesio.

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt