0 c Alytus
Pirmadienis, Kovo 30d.
Alytus
2018 Birželio 16d.
0

Alytiškius sveikino ir Amsis, ir Koksas (NUOTRAUKOS)

titleNuotraukų galerija

Alytaus apskrities policijos pareigūnai kartu su miestelėnais švenčia Alytaus gimtadienį ir organizuoja policijos šventę visuomenei, kuri jau tapo gražia tradicija ne tik Alytaus, bet ir kituose miestuose.

Priešais komisariatą Jotvingių gatvėje kaip ir kasmet buvo pastatyta pavėsinė, kurioje reagavimo skyriaus pareigūnai pristatė policijos ekipuotę, tarnyboje naudojamas specialias priemones ir kitą techniką.

Lietuvos kelių policijos tarnyba demonstravo tarnybinius motociklus ir automobilį, kuriuos smalsiai apžiūrinėjo ne tik mažieji šventės dalyviai.

Alytaus kriminalistinių tyrimo skyriaus pareigūnai pristatė rankų pėdsakų ekspertizės atlikimo techniką. Taip pat buvo vykdomas prevencinis daiktų žymėjimas, pilietiškumo ir antikorupcinė akcija „Kyšis išpurvina“.

Visiems gerai žinomas policijos bičiulis Amsis taip pat dalyvavo šventėje ir kartu su jaunaisiais policijos rėmėjais kvietė mažuosius spalvinti knygeles ir nusifotografuoti.

Kitas šuo, vardu Koksas, parodė savo sugebėjimus gaudant nedorėlius. Kinologų dalyvavimas pristatyme yra visuomet lydimas gausiais plojimais.

Fotogalerija


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt