4 c Alytus
Penktadienis, Lapkričio 27d.
AlytusĮdomuPolitikaVideoreportažai
2018 Birželio 16d.
2

V. Grigaravičius patvirtino baigiąs mero karjerą - antros kadencijos nesieks (VIDEO. ATNAUJINTA)

title„Eidamas į rinkimus žadėjau, kad dirbsiu vieną kadenciją. Esu žodžio žmogus“, - kalbėjo V. Grigaravičius, patvirtinęs, kad 2019-ųjų pavasarį vyksiančiuose mero rinkimuose savo kandidatūros nekelsDovilės Balčiūnaitės © Alytausgidas.lt nuotr.

„Mieli alytiškiai, šiandieną mano kalba, sveikinimo kalba bus kiek kitokia“, - į susirinkusius Rotušės aikštėje kreipėsi Alytaus miesto meras Vytautas Grigaravičius. Pasak jo, miesto šventės scenoje kaip miesto meras šiemet stovėjo paskutinį kartą.

„Mūsų kadencija baigiasi, o eidamas į rinkimus žadėjau, kad dirbsiu vieną kadenciją. Esu žodžio žmogus, ne ta prasme, kad noriu duodu, noriu – atsiimu, aš žodžio laikausi“, - neslėpdamas jaudulio kalbėjo Dzūkijos sostinės savivaldai vadovaujantis, į valdžią „Alytaus piliečius“ atvedęs V. Grigaravičius, miestelėnų akivaizdoje patvirtinęs, kad nekels savo kandidatūros 2019-ųjų pavasarį vyksiančiuose mero rinkimuose.

„Noriu būti tarp jūsų, noriu būti toks kaip jūs. Bet laiko dar yra, mes dar padirbėsime ir padarysime nemažai gerų darbų“, - žadėjo žadėti nemėgstantis ekskomisaras, kurio atstovaujama miesto savivaldybė jau žengė ir drąsių, jai finansiškai nenaudingų, tačiau mokesčių mokėtojų lėšas taupančių žingsnių. „Grigaravičininkai“ nutraukė šilumos ūkyje pastaraisiais dešimtmečiais vyravusias „madas“ ir iš vienos brangiausių centrinio šildymo vietovių Lietuvoje Alytų pavertė vienu pigiausių didžiųjų miestų, procesas nestoja, o šilumos ūkis sugrąžinamas į savivaldybės rankas.

Iš V. Grigaravičiaus dar tikimasi, kad jo ir politinių rėmėjų jėgomis Alytus taps miestu, kuriame už atliekų surinkimą gyventojai galės mokėti ne nuo gyvenamojo ploto, o pagal faktą. V. Grigaravičius, matyt, jau netaps tuo miesto vadovu, kuris savivaldybę iš postsovietinės architektūros Rotušės perkels į šiuolaikinį pastatą, tačiau, matyt, tokius uždavinius spręs 2019-aisiais išrinktieji politikai, o ir ne tik miesto, tačiau ir rajono, jeigu Lietuvoje bus nuspręsta naikinti žiedines rajonų savivaldybes ir Dzūkijos sostinėje vietoje dviejų liks viena vietos valdžia. „Dėkoju jums už paramą, už pagalbą, taip pat už kritiką, kurios taip pat būna“, - išties netradicinę šventinę kalbą baigė V. Grigaravičius.

ATNAUJINTA

V. Grigaravičius sureagavo į mūsų paskelbtą medžiągą ir savo pasirinkimą nesiekti antrosios mero kadencijos pakomentavo papildomai. „Artėja finišas. Mano sprendimo paaiškinimas - paprastas. Jeigu norime permainų ir veržlių proveržių, savivalda turi atsinaujinti. Mus, pamažu išeinančius iš aktyvaus gyvenimo, turi pakeisti jauni, ambicingi, į gyvenimą ir problemų sprendimą kitu kampu žiūrintys ir miestą mylintys jaunuoliai. Kaip bebūtų gaila, bet aš - iš jau nueinančiųjų kartos. Savyje matau nemažai trūkumų. Dirbau, kaip mokėjau, bet manau, to nepakanka. Alytiškiams gi dar yra pakankamai laiko paanalizuoti politikus, išskirti rimtai dirbančius nuo tik politikuojančių ir vaidinančių darbą, ir išsirinkti meru geriausią", - komentaru pasidalino Dzūkijos sostinę nuo 2015 m. pavasario valdantis meras.


 


Komentarai

2
Komentuoti
Darius2018-06-23
Miestui labai blogai jai nekandidatuos. Miestą pakeite,padarė gražesnių, nelygint poVilniaus. Geras meras,energijos ir sveikatos jam
Gera šventinė naujiena2018-06-18
Ačiū.
traffix.lt