-273.15 c Alytus
Šeštadienis, Gegužės 30d.
AlytusVideoreportažai
2018 Birželio 15d.
1

Šventinė miestelėnų eisena „Myliu Alytų!“ tapo rekordine (TRANSLIACIJOS ĮRAŠAS. NUOTRAUKOS. ATNAUJINTA)

titleNuotraukų galerija

„Myliu Alytų!“ - miestelėnų eisena pradėjo pagrindinių Dzūkijos sostinės šventės renginių maratoną, kuris tradiciškai truks 3 dienas.

Nuo Jūros šventės nusižiūrėtas, sėkmingai pritaikytas ir prigijęs, vėliau užmirštas, o prieš keletą metų vėl sugrįžęs renginys subūrė šūkstančius Alytaus miesto mylėtojų. Jie nuo Naujosios gatvės patraukė miesto širdies - Rotušės aikštės – link.

Kaip ir ankstesniais metais, kolona buvo laukiama ir Rotušės aikštėje.

ATNAUJINTA

Viena gausesnių bendruomenių buvo miesto švietimiečiai, vilkėję baltais drabužiais.

Mokytojus sekė „Šaulė gym“ sporto studija, kurtios atstovės taip pat džiaugėsi, kad oras miesto gimtadieniuiteko puikus.

Muzikuodami, dainuodami  iš paskos žengė „Tarškučio“ ansamblio nariai ir vadovai, Alytaus jaunimo centras.

100-metį šiemet švenčiantis Alytaus Stasio Kudirkos ligoninės kolektyvas ėjo su skėčiais, o Alytaus „Sodros“ kolektyve – ir 2 vyrai!

„Vakarės“ šokėjo nestokojo nuotaikos, eidamos šoko ir dainavo.

Nors Alytus prarado Lietuvoje sportiškiausio miesto vardą, sporto ir rekreacijos centro vadovas patikino, kad tai tik laikina „techninė“ problema.

Alytaus miesto teatro kolektyvą vedė karžygys Alytis, o iš paskos, su ašarų kubilu - ir raudančios Mirgrausėlės. Ašarų teko ir eisena žiūrintiems.

Kaip ir medikai, miesto dienos orų šiemet nenuspėjo ir „Stronglaso“ kolektyvas, taip pat ėjęs su skėčiais.

Privati odontologijos klinika vežė didelį krūminį dantį ir teigė, kad pas juos niekada neskauda. 

Miesto šventės eisenoje dalyvavo ir nesenstantis Teletabis, taip pat ir keturkojai su savo šeimininkais.

Profesinio rengimo centro kolektyvą į priekį vedė šiemet įsigyto mokomieji kartingai.

Su eisena žygiavo, netgi savo nerūdijančios produkcijos pavyzdį vežė senioausia miesto įmonė „Astra“.

Kolekcionierius Nerijus Zubrickas švetėje važiavo senoviniu MB. „Mersas yra mersas“, - pasirinkimą aiškino senųjų automobilių mylėtojas.

Viena pagrindinių šių metų Alytaus šventės rėmėjų, bendrovė „Milčija“ pagailėjo alytiškių - į koloną išleido tik vilkikus. Jeigu vežėjai buvu išvažiavę su visu daugiau nei 100 vilkikų priekabų, eisena būtų gerokai užsitęsusi.

Tarp važiuotų įmonių, klubų įsitaisė „Jacobsen home“ baldų gamintojai, trispalvėmis kepurėmis pasipuošę „Dzūkijos vandenų“ darbuotojai.

Vilkiką į koloną išleido bendrovės „Iris“, „Vilktukas“.Į gatves išvažiavo ir Dzūkijos senovinės technikos klubas, „Sena gelažis“.

„Lytagra“ atvažiavo traktoriumi, o bendrovė „Užubalis“ ant puskriekabės pakylos į Rotušės aikštęė atvežė ir Alytausgidas.lt portalo kolegą, filmuotoją Danielių Jakubavičių.

Panašu, kad šventinė miesto eisena „Myliu Alytų!“ šiemet buvo rekordinė jeigu ne dalyvių, tai laiko prasme - truko daugiau nei valandą. Tai pakoregavo šventės vakaro pradžią. 18 val. ketintas pradėti renginys prasidėjo ketvirčiu valandos vėliau.

Eisenos nuotraukos

 

Fotogalerija


Komentarai

1
Komentuoti
jaronimas2018-06-16
šaunu, bet jau reikia naujos filmavimo kameros, trūksta ryškumo
traffix.lt