6 c Alytus
Antradienis, Lapkričio 24d.
AlytusJaunimasŠvietimas
2018 Birželio 14d.
0

Tarp „Jungiam Lietuvą“ nugalėtojų - ir Alytaus Jotvingių gimnazija

titleIniciatyvos „Jungiam Lietuvą“ nugalėtojomis tapo Alytaus Jotvingių gimnazija, Jurbarko r. Viešvilės pagrindinė mokykla, Šilutės Vydūno gimnazija, Šilutės r. Švėkšnos „Saulės“ gimnazija ir Ukmergės J. Basanavičiaus gimnazijaAlytausgidas.lt nuotr.

Mokinių iniciatyva „Jungiam Lietuvą“, kurios metu sukurti 46 klipai apie Lietuvos regionus, per 500 moksleivių dalyvavo edukacinėse ekskursijose Valdovų rūmuose, priartėjo prie finišo. Paaiškėjo penkios mokyklos, kurių moksleiviai laimėjo diskusijas su iniciatyvos „Jungiam Lietuvą“ ambasadoriais Andriumi Tapinu, Gabrieliu Liaudansku-Svaru ir Benediktu Vanagu.

Pasak „Jungiam Lietuvą“ ambasadoriaus, grupės „G&G Sindikatas” lyderio G. Liaudansko-Svaro, iniciatyva atskleidė, kad jaunoji karta yra ne tik kūrybiška, bet ir patriotiška: „Moksleivių įsitraukimas, kuriant video pasakojimus apie įvairiausius šalies miestus bei miestelius, leidžia tikėtis, kad šiai kartai kuriant ateities Lietuvą nebus skirstymų į pažengusius ir atsilikusius regionus – Lietuva liks viena ir vieninga“.

Iniciatyvoje „Jungiam Lietuvą“ dalyvavo daugiau nei 500 moksleivių, o už jų videokūrinius balsavo per 18 tūkst. internautų.

Iniciatyvos „Jungiam Lietuvą“ nugalėtojomis tapo Alytaus Jotvingių gimnazija, Jurbarko r. Viešvilės pagrindinė mokykla, Šilutės Vydūno gimnazija, Šilutės r. Švėkšnos „Saulės“ gimnazija ir Ukmergės Jono Basanavičiaus gimnazija.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt