18 c Alytus
Šeštadienis, Liepos 11d.
AlytusVideoreportažai
2018 Birželio 13d.
1

Išrinkti visi Alytaus seniūnaičiai: Jurgiškių - Edita Jurčienė, Kalvos - Aušra Kišonienė

titleI Alytus, seniūnaičius išsirinkęs pirmąją rinkimų dieną, ir suorganizavęs inscenizuotą jų prisaikdinimą bendruomenės šventės metu įteikė ir nuotaikingus vardinius marškinėliusAlytausgidas.lt asociatyvi iliustracija

Alytaus miesto gyventojai išsirinko Jurgiškių ir Kalvos seniūnaitijų seniūnaites.

Jurgiškių seniūnaite tapo Edita Jurčienė, o Kalvos seniūnaitijoje bendruomenę telks seniūnaitė Aušra Kišonienė.

 

Ponia Aušra yra 48 metų amžiaus, ji baigusi Alytaus kolegiją, dirba bendrovės „Madagaskaras“ administracijos vadove, ponia Edita - 40-ies, baigusi Marijampolės pedagogikos mokyklą ir Vilniaus pedagoginį universitetą, dirba Alytaus „Drevinuko“ mokyklos-darželio pradinių klasių mokytoja, taip pat yra mokyklos audito komisijos pirmininkė ir sodų bendrijos „Volungėlė“ valdybos narė.

 

Jurgiškių ir Kalvos seniūnaitijose vyko paskutinieji rinkimai.

Naujiems Alytaus miesto seniūnaičiams netrukus bus įteikti pažymėjimai ir jie pradės oficialiai dirbti savo bendruomenių labui.

 

Kaip teigė seniūnaičių rinkimų komisijos pirmininkas Giedrius Šimas, rinkimų metu aiškiai jautėsi, kurioje seniūnaitijoje bendruomenės susitelkę labiausiai.

 

„Šių rinkimų metu pirmuosius turus rengėme daugiausia bendruomenių teritorijose - Pirmajame Alytuje, Putinuose, Vidzgiryje. Išskirtiniu bendruomenės sutelktumu pasižymėjo Pirmasis Alytus, seniūnaičius išsirinkęs pirmąją rinkimų dieną ir jau suorganizavęs inscenizuotą jų prisaikdinimą bendruomenės šventės metu“.


Komentarai

1
Komentuoti
IŠ PAKAUNĖS2018-06-14
Seniūnaičiai pas mus formaliai egzistuoja nuo to laiko, kai buvo priimtas seniūnaičių įstatymas. O realybė tokia: Seimo narių galima atpažinti daugiausia, didžiąja dalimi iš teleekranų, rajono savivaldybės tarybos narių, kurie turėtų būti arčiau žmogaus - vos vieną kitą, o seniūnaičio, kuris šiaip jau turėtų būti žinomas visiems seniūnaitijos gyventojams, galima sakyti, nepažįsta niekas, arba vos vienas kitas. Kai paskaitai įstatyme, , kaip seniūnaitis turėtų būti renkamas, kokios įstatyminės seniūnaičio funkcijos, tai jų realiai išvis nematyti. Štai tokia realybė, vyksta ir tęsiasi tariamos demokratijos spektaklis.
traffix.lt