0 c Alytus
Pirmadienis, Lapkričio 30d.
AlytusLaisvalaikis ir kultūraVideoreportažai
2018 Birželio 15d.
0

Alytus švenčia: 437-asis miesto gimtadienis ir 641-oji pirmojo paminėjimo sukaktis (VIDEOREPORTAŽAS)

title

Alytus vėl švęs! Dzūkai švęsti nori, o Alytaus miesto šventė turi gilesnes tradicijas už visų Dzūkijoje ir Pietų Lietuvoje esančių savivaldų. Šventė vėl bus matoma ne tik atvyksiantiems į Alytų, tačiau ir žiūrintiems nacionalinį televizijos kanalą LRT, taip pat ir per Dzūkijoje pirmąjį bei populiariausią naujienų portalą Alytausgidas.lt.

2018-ųjų „Alytadienio“ pagrindinę sceną matysime neįprastoje vietoje. Dėl 100-mečio juostos, įrengtos Rotušės aikštės viduryje, siekiant geresnio matomumo žiūrovams, o matyt, ir saugumo sumetimais, scena stovės toliau nuo šio laikinojo įrenginio, prie pat Alytaus miesto teatro laiptinės. Kaip tai atsilieps šventės koncertų garsinėmis savybėms - dar nežinoma, tačiau prasidėjus repeticijoms taps aišku, ar šventė, rengiama pagrindinėje miesto aikštėje turės geresnę akustiką. Ją išmėgins atlikėjai iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos ir kitų šalių.

Šiais metais bus ir naujovių - mažieji alytiškiai ir miesto svečiai galės džiaugtis ir nemokamomis pramogomis.

Alytaus miesto gimtadienio šventės - pats įkarštis bus naujienų portalui Alytausgidas.lt.

Penktadienį (birželio 15 d.) numatoma tiesioginė eisenos ir oficialios dalies transliacija.

Šeštadienį (birželio 16 d.), artėjant vidurnakčiui savo skaitytojus ir žiūrovus ne tik Lietuvoje kviesime pasigrožėti šventiniais Dzūkijos sostinės fejerverkais, taip pat dalinsimės renginių akimirkomis - fotografijomis ir, žinoma - naujienomis.

Jeigu skaičiuojame nuo miesto (Magdeburgo) teisių gavimo 1581 m., šiemet švęsime 437-ąjį gimtadienį, o jeigu sekame nuo pirmojo Alytaus paminėjimo istoriniuose šaltiniuose 1377 m. – 641-ąjį sukaktį.

Alytaus miesto gimtadienio renginių programa - ČIA!


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt