20 c Alytus
Ketvirtadienis, Birželio 27d.
SportasKrepšinis
2018 Birželio 13d.
0

Alytiškio krepšininko sezone - auksas, ištaisytas metimas ir įspūdinga statistika

title„Vaidas Kariniauskas nuo atvykimo į komandą didelę pažangą padarė visais atžvilgiais ir yra vienas svarbiausių žaidėjų“, - pripažįsta Oradėjos klubo vadovai, įvardiję ir tai, kad Vaidui padėjo „ištaisyti metimą“, jis pradėjo rinkti taškus iš toli. Įdomu tai, kad alytiškio pataikymas iš 3 taškų nuo 0% (0 iš 14) Kluže pakilo iki daugiau nei 40% (27 iš 63) Oradėjoje

Iš Alytaus kilęs krepšininkas Vaidas Kariniauskas (g. 1993 m.) su Oradėjos (Rumunija) CSM CSU komanda tapo šalies aukščiausiosios lygos čempionu.

Auksą Vaidas iškovojo su naujaisiais komandos draugais, kurių gretose buvo ir „Alytaus“ ekipoje anksčiau žaidęs krepšininkas Artūras Valeika.

Šių metų finalo serijoje Oradėjos ekipa 3:1 įveikė Bukarešto „Steaua SCM-Star Eximbank“. Lemiamas rungtynes CSM CSU laimėjo 92:89. Alytiškis rezaultatyviausias (21 taškas) buvo trečioje dvikovoje, kai finalo rezultatui esant 1:1, jo vedama komanda nugalėjo 94:70 ir seriją persvėrė 2:1.

197 cm ūgio gynėjui tai - jau antrasis auksas Rumunijoje. Pirmą kartą čempionu jis tapo praėjusiame sezone, kai atstovavo Klužo Napokos „Universitatea-Banca Transilvania“.

Klužo komanda su Adomu Drungilu šiemet auksą išmainė į bronzą, tad V. Kariniauskui šis sezonas svarbus ne tik pasiektu dar vienu aukščiausiu įvertinimu, tačiau į mokėjimu pasirinkti komandą.

Anksčiau alytiškio karjeros stotelės buvo Italija, Graikija, prieš tai – Lietuva, tačiau nė vienoje šalyje asmeninė karjera nesiklojo taip gerai, kaip dabar Rumunijoje.

„Vaidas Kariniauskas nuo atvykimo į komandą didelę pažangą padarė visais atžvilgiais ir yra vienas svarbiausių žaidėjų“, - pripažįsta Oradėjos klubo vadovai, įvardiję ir tai, kad Vaidui padėjo „ištaisyti metimą“, jis pradėjo rinkti taškus iš toli. Įdomu tai, kad alytiškio pataikymas nuo 3 taškų linijos nuo 0% (0 iš 14) Kluže pakilo iki daugiau nei 40% (27 iš 63) Oradėjoje!

Negana to - krepšininko aikštėje praleidžiamų minučių laikas padidėjo nuo 16 iki 26, baudos metimų pataikymas pagerėjo beveik 20%, rezultatyvumas išaugo daugiau nei dukart, žaidimo efektyvumas pakilo beveik trissyk.

Alytuje V. Kariniauskas neturėjo pastovaus trenerio, vykstant specialistų kaitai, jis neturėjo ilgamečio pirmojo trenerio, o laikinai treniravo a. a. Gytis Andrijauskas, Rimas Bagdžius, Arvydas Prieskienis ir Marius Šukevičius. Vėliau savo talentu jaunuolis sužavėjo Kauno „Žalgirį“, kur mokytis krepšinio pagrindų, matyt, jau nebuvo laiko. Rumunų krepšinio specialistas Cristian Achim į pilnai neatskleistas Vaido galimybes pasižiūrėjo kitaip, o papildomaos treniruotės su ne tik talentintu, tačiau ir darbščius krepšininku iškart davė papildomus rezultatus.


Komentarai

0
Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
traffix.lt

Šią savaitę Dzūkijoje

  • Jotvos vartai