13 c Alytus
Trečiadienis, Liepos 8d.
AlytusVerslasVideoreportažai
2018 Birželio 12d.
3

Atnaujintą prekybą gelėmis toliau darko statybininkų savivalė (VIDEO)

titleNuotraukų galerijaAlytiškės gėininkės verslą sujaukė, kai šalia prasidėjo naujojo prekybos centro statybosAlytausgidas.lt nuotr.

Ponia Dalia 15 metų pardavinėja gėles šalia parduotuvės „Eglė" esančiose nedidelėse patalpose, kurias nuomojasi iš vienos Alytaus įmonės. Prekyba neklesti, bet moteris sako mylinti gėles, todėl ir nusprendė susikurti sau darbo vietą.

Alytiškės verslą sujaukė, kai šalia prasidėjo naujojo prekybos centro statybos.

Praėjusį lapkritį atvykusi į darbą, moteris rado iškastą griovį. Jokios galimybės pirkėjui pasiekti jos prekyvietės neliko. Ji ne tik patyrė nuostolių dėl įsigytų ir neparduotų gėlių, bet ir sunerimo dėl darbo vietos.

Mėnesius, kol statybininkai dirbo, Dalia darbuotis negalėjo, nors jos įkurta individuali įmonė turėjo mokėti mokesčius.

Alytiškė gėlių parduotuvėlę atidarė naujai, tačiau statybininkai iki galo sutvarkyti šalia esančio grindinio kol kas nesiteikia.

Negavusi atsakymo moteris kreipėsi į Alytaus miesto savivaldybės miesto ūkio skyrių, kuris ir išdavė leidimą kasinėjimams. Skyriaus vedėja Palmira Raškauskienė keliskart atvyko apžiūrėti Topolių gatvėje įsikūrusios gėlių parduotuvėlės prieigų.  

Tuo tarpu alytiškę neramina, kad statybininkai baigia išsivežti techniką, o atstatyti grindinį šalia jos parduotuvėlės neskubama, todėl gėlių pardavėja baiminasi, kad su savo bėdom bus palikta viena.

„Ši problema savivaldybei - žinoma ir atsakingi miesto ūkio darbuotojai lankėsi ne kartą. Paskutinįkart su gėlių verslo savininke ir naujojo prekybos centro statytojais bendravo birželio 12 dieną ir dar kartą atkreipė dėmesį į problemą", - Alytausgidas.lt atsiųstame laiškė paiškino Alytaus miesto savivaldybė.

Fotogalerija


Komentarai

3
Komentuoti
O2018-06-13
kur ta žadeta gražioji Norfa?Tai vėl eilinis angaras-gargaras,kuris sugadino visą mūsų Vidzgirio žaliojo kampelio vaizdą.Dabar dar ir kvėpuosime surūdijusio metalo dulkėmis,fūrų išmetamais teršalais.,,Gėrėsimes''išrausta aplinka prie ,,Eglės''parduotuvės kioskelių.Ačiū Dievui,kad neįvyko skaudžios nelaimės,kai vyko ,,Norfos'' statybos,nes ir vaikams ir suaugusiems teko eiti važiuojamąja gatvės dalimi ,del išraustų šaligatvių.susidariusių purvo balų,Prekybos centrai visagaliai! O kas tada valdo mūsų miestą,kad leidžiama sunaikinti paveldui priklausančius objektus?Akmenėlius palaidojo.o tuneliuko galinę sienelę kažkokiu betono luitu užlipdė.O gal ten įkomponuos ekraną?Nesitikėjome,kad bus leista sudarkyti tai,kas visiems alytiškiams buvo brangu.
Jo2018-06-13
O kažkada tam kioske pirkdavom ledus.
Norpas2018-06-12
Gražiai gražu...
traffix.lt